ZIŅAS

Nabaklab Dienvidamerikas otrdiena

P3LICAN / alternative.lv 06.09.2012. 08:33
Pasākumi otrdienās nenotiek bieži, arī grupas no Dienvidamerikas nespēlē Rīgā regulāri - abi šie faktori ir lielisks iemesls apmeklēt koncertu, kas nākošnedēļ klubā Nabaklab pulcēs grupas no Čīles un Brazīlijas.

Neilgi pirms Dienvidamerikas uzbrukuma Melnajai Piektdienai Soulfly izpildījumā, klubā Nabaklab norisināsies koncerts ar ne mazāk tāliem un varbūt pat ne mazāk spēcīgiem visiem. 

Pirmo reizi Rīgā viesosies Brazīlijas apvienība Krow, kas sava otrā albuma "Traces Of The Trade" popularizēšanas nolūkos atbraukusi līdz par Latvijai. Leibls "Two Beers or Not Two Beers", kurš ir albuma izdevējs, to komentē šadi: Death „Metal from Triângulo Satânico Mineiro”. Kas ar to ir domāts, gan jau uzzināsim koncertā. 

Ne mazāk tālu ceļu veikusī Čīles apvienība Undercroft (kura šmaucas ar kilometriem, šobrīd bāzējoties Vācijā) arī Latvijā viesosies pirmo reizi. Grupa kopumā izdevusi veselus sešus albumus un šajā turē dodas par godu savam jaunākajam veikumam "Ruins Of Gomorrah". Tas izdots franču leibla "Seasons Of Mist" paspārnē, kura nosaukums gan nav tik saistošs kā Krow izdevniecībai, taču zinātāju aprindās tiek asociēts kā Morbid Angel, Benighted un citu iespaidīgu grupu pēdējo ierakstu izdevējs. 

Koncertā, protams, arī vietējais atbalst no grupas Deodium, kas Latvijas skatuvei ir sevi pierādījusi kā stabilu un paliekošu jaunpienācēju smagnējās mūzikas skatuvei. Jāatzīmē, ka grupas daiļrade ir latviešu valodā, kā arī tā šobrīd strādā pie sava debijas albuma.

Ieejas maksa koncertā Ls 3.-; ar fleijari Ls 2.- (ar P3LICAN zīmogu apzīmogoti flaijeri ierobežotā daudzumā no 11. septembra būs pieejami Nabaklab un mūzikas veikalā „Randoms”)

Koncerts pasākumus sadaļā

Lasi vēl

Komentāri

paldies p3lican

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.