ZIŅAS

Nabaklab aicina uz Vilku mēneša koncertu

Sandis Baumanis 04.12.2012. 10:04
Trešdien, 12. decembrī, mūzikas klubā Nabaklab Rīgā norisināsies Vilku mēneša koncerts, tajā vienkopus pulcējot vairākas pašmāju eksperimentālās un psihedēliskās ģitārmūzikas grupas, norāda kluba pārstāvji.

Instrumentālās rokmūzikas grupa Ca’Mel dibināta 2011. gadā Rīgā. Neilgās darbības laikā tā koncertējusi dažādos mūzikas festivālos un koncertos Latvijā un Lietuvā, tostarp vairākkārt dalot skatuvi ar krievu mūziķiem The Grand Astoria. Septembrī bezmaksas lejupielādei publicēts grupas pašnosauktais debijas mazalbums, kas kalpo par pierādījumu tam, ka tās dalībnieki atraduši vienojošo savos šķietami atšķirīgajos muzikālās izteiksmes veidos.

Backstage Pass to Life 1994 ir noslēpumaina psihedēliskās rokmūzikas grupa no Rīgas, kurā kopš 2012. gada tā aizvadījusi nelielu skaitu koncertu.

Jeruzalemes Dedzinātāji ir eksperimentālās un trokšņu rokmūzikas grupa no Rīgas, kuras sastāvā apvienojušies vairāki multinstrumentālisti. Tās dalībnieki iepriekš bijuši saistīti ar tādām plašāk zināmām jaunās paaudzes pašmāju neatkarīgās mūzikas grupām kā Basta, Emily Rose un Nepilngadīgā Anna. Savu skatuves debiju tā piedzīvojusi vienīgi 2012. gada nogalē, tolaik darbojoties zem kādreizējā nosaukuma Crumar.

Mūzikas klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Pasākuma sākums plkst. 21.00, ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.