ZIŅAS

"My Autumn" Melnajā Piektdienā

Georgs/ Zproduction 23.07.2013. 13:10
Ceturtdien Melnajā Piektdienā norisināsies graujošs koncerts ar Krievijas deathcore smagsvariem My Autumn.

Grupa ir dibināta 2006. gadā, kopš tā laika audzējot ietekmi un ierindojoties vienā mērogā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Bring Me the Horizon, Emmure, Betraying the Martyrs un citām šī žanra apvienībām. My Autumn pēdējo gadu laikā par mērķi ir uzstādījuši Eiropas iekarošanu un atpazistamības veicināšanu ārpus Krievijas, līdz ar to tās jaunākais albums Oblivion Era un videoklipi tika pārrakstīti angļu valodā. 

Grupa sola pārsteigt skatītājus ar kaut ko jaunu un vēl neredzētu, tāpēc šajā Eiropas koncertturnejā tā līdzi ved savu aparatūru un gaismu instalācijas, ko, protams, papildinās morālā sagatavotība un atjaunotie spēku resursi - My Autumn dodas kārtējā mēnesi garajā Eiropas turnejā, tāpēc koncerta organizatori aicina atbalstīt grupu un apmeklēt pasākumu, cerībā, ka grupa sasniegs to pēc kā tiecas jau ilgus gadus. 

Koncertu iesildīs trīs jaunas un daudzsološas apvienības: Eihshia, Breaking The Waves un Rise To The Bait.

Koncerta sākums plkst. 21:00; ieeja atvērta sākot ar plkst. 20:00. 
Ieejas maksa Ls 5.- 

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 23.07.2013. 14:31
Jācer, ka Melnā Piektdiena nesabruks no nebeidzamo, ģenerisko breikdownu masas.
Tas, ka daudz breiku - fakts, bet gneric ? Diezvai, čaļi raksta interesantas kačkas. Pačolē tablatūras.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.