ZIŅAS

Music Factory A Nice Place aicina uz Black December koncertu

A Nice Place 02.12.2014. 09:52
6.decembrī klubā Music Factory A Nice Place notiks koncerts Black December, kurā uzstāsies death, power, hardcore, groove metal apvienības.

Gada vistumšākajā mēnesi uz vienas skatuves būs iespēja dzirdēt un redzēt dažāda kaluma un smagās mūzikas žanra pārstāvjus. Koncertā uzstāsies tādas grupas kā Diseim, Mayla, Return to Surface, Symphodia un Sky Breathing Fall.

Pašmāju sludge metal grupa Diseim izveidojusies 2007.gadā un līdz šim ir izdevusi debijas albumu “Holy Wrath”.

Grupa Mayla ir death metal/deathcore muzikālā grupa, kuras sastāvs izveidojās 2013.gada martā. Līdz šim katram grupas dalībniekam ir skatuves pieredze spēlējot grupās “Asthma”, “Sacramental”, “Begotten”, “Puffin”, “A.R.T. band” un “Escape from Within”. Grupa ir spēlējusi kopā ar vairākām Latvijas un ārvalstu grupām. Līdz šim grupa ir ierakstījusi divas dziesmas – “Noisemaker” un “Shades of Reality”, kuras ir iespējams noklausīties grupas soundcloud profilā https://soundcloud.com/official-mayla.

Par grupas Return to Surface oficiālo dzimšanas dienu tiek uzskatīts 2008.gada 15.janvāris. Kā dalībnieki paši par sevi saka – viņi ir tie, kam mūzika ir iekšā, tie, kam mūzika ir kas vairāk par skaņu no tumbām.

Symphodia – šī grupa ieinteresēs pat tos kurus smagā mūzika un spēcīgi ģitārrifi ikdienā neuzrunā. Grupa ir piedalījusies kluba Depo koncertā “20 minūtes slavas” aizvadītajā vasarā.

Sky Breathing Fall pārstāv groove metal žanru. Grupa ir izdevusi savu debijas albumu “Sickness”, kuru iespējams noklausīties un iegādāties grupas bandcamp profilā. http://skybreathingfall.bandcamp.com/releases

Ieejas cena uz “Black December” koncertu ir 4 euro. Koncerta sākums plkst: 21.00, ieeja no plkst:20:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.