ZIŅAS

Modernā metāla vakars ar grupām no Igaunijas un Latvijas

Nabaklab 27.01.2016. 10:49
30. janvārī klubā Nabaklab uzstāsies igauņu metāla grupas Her Memorial Discourse un Abandoned Elysium, ka arī Latvijas pārstāvji Blinded Memory un Slaughtered Lambs.

Her Memorial Discourse pastāv kopš 2009. gada, ir nospēlējuši vairākus koncertus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā, un guvusi diezgan plašu atzinību pateicoties saviem enerģiskajiem koncertiem. Grupa ir izdevusi 2 EP albumus - “Her Memorial Discourse EP” 2010. gadā un “Chasing The Dream EP” 2014. gadā. Viens no ievērojamiem panākumiem grupas vēsturē notika 2015. gada beigās, kad Her Memorial Discourse iesildīja krievu metālistus Amatory Tallinā.

Rīgā HMD viesojusies vairākas reizes, uzstājoties gan klubā Nabaklab, gan arī klubā Melnā Piektdiena.

Abandoned Elysium pastāv kopš 2012. gada un jau paspējusi gūt ievērojamus panākumus, 2015. gadā uzvarot Igaunijas lielākajā jauno grupu konkursā Noorteband, kļūstot par pirmo progressive metal žanra konkursa uzvarētāju.

2014. gadā Abandoned Elysium jau viesojās Rīgā, iesildot krievu deathcore pārstavjus My Autumn. Grupa ir izdevusi 2 albumus - pašnosaukto "Abandoned Elysium"[2014] un "Unmasked EP"[2015].

Blinded Memory ir modern melodic metal/metalcore grupa no Rīgas, kas uzsāka savu darbību 2010. gadā. Grupa ir veiksmīgi uzstājusies Latvijā un arī ārzemēs un dalījusi skatuvi ar tādam grupām kā Betraying The Martyrs (Francija), Khroma (Somija) un guvusi daudz pozitīvu atsauksmju no skatītājiem.

Līdz šim „Blinded Memory” ir izlaidusi EP albumu „Scars, Actons, Revival EP” 2010 gadā, digitālo singlu „The Downfall” 2011. gadā un EP albumu “From The Ashes” 2013. gadā. 2015. gada maijā grupa pārtrauca savu darbību, bet šogad nolēma atkal apvienoties, lai nospēlētu dažus koncertus veltītus gupas 6 gadu jubilejai.

Pasākumu iesildīs vietējie jaunie brutal death metal pārstāvji Slaughtered Lambs.

Koncerta sākums: 20:00
Ieeja: 3 EUR

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.