ZIŅAS

Mmd un Gapoljeri Latvijas 1. Rokkafejnīcā

Rokkafejnīca 01.12.2014. 10:21
3. decembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā uzstāsies divas atraktīvas jauniešu grupas ‘’MmD’’ (Mazie meža Dīvainīši) un ‘’Gapoljeri’’.

Grupa ‘’MmD’’ pastāv jau septiņus gadus, kuru laikā aktīvi uzstājoties nepārtraukti paplašina savu fanu loki. Bet grupas lielākā aktivitātes notika pagājušajā gadā, kad kāpa uz skatuves festivālā ‘’Bildes’’, gan piedaloties LNT rīkotajā šovā ‘’Dvīņi dzied’’, kā arī uzstājās klubos ‘’Četri balti krekli’’, ‘’Kaņepes kultūras centrs’’, ‘’Nice Place’’, u.c.

2013. gadā grupa nāca klajā ar savu pirmo videoklipu dziesmai ‘’Marts’’ klubā ‘’Space dog’’. Dziesmā ‘’Marts’’, kā arī pārējās puiši ataino cilvēcīgo attiecību un eksistenciālisma tēmas, kuras savu aktualitāti nav zaudējušas arī 21.gadsimtā.

Gapoljeri ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido jaunie aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).

Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists - viens spēlē , otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu “Gapoljeri”.

Šajā rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija” no 2018. gadā gaidāmā debijas albuma. Plašāku atpazīstamību apvienība ieguva piedaloties festivālā "Bildes 2010" un teātra gada balvas apbalvošanas ceremonijā "Spēlmaņu nakts 2010". Šogad "Gapoljeri" uzstājušies  "Eirodziesma 2014" atlasē kā viesmākslinieki, festivālā "Laba Daba", vairākkārtīgi kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014’’, kā arī "Skaņu Tirgū" mūsdienu kultūras foruma"Baltās nakts" ietvaros.

Vairāk info par pasākumu: https://www.facebook.com/events/732303950187990/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.