ZIŅAS

Metalshow.lv Open Air grupu sastāvu papildina Skyforger

Metalshow Open Air 02.07.2018. 08:49
3. un 4.augustā Krustpils salas Brīvdabas estrādē notiks metālmūzikas festivāls "Metalshow.lv Open Air".

Šovasar divu dienu garumā no 3. līdz 4.augustam Krustpils salas Brīvdabas estrādē uzstāsies labākās, spilgtākās un interesantākās pašmāju un ārzemju metālmūzikas apvienības, piedāvājot labāko no visdažādākajiem metāla žanriem.

Šī gada festivālā uzstāsies Skyforger (Latvija), Septicflesh (Grieķija), Betraying The Martyrs (Francija), Frailty (Latvija), Preternatural (Latvija), Trendkill Method (Latvija), Catalepsia (Latvija), Horror Dance Squars (Igaunija), New Disorder (Itālija), SEVER (Latvija), Egosystema (Itālija), Morphium (Spānija), Māra (Latvija), Ocean Districts (Igaunija).

Pirmo reizi festivāls Metalshow.lv OpenAir notika 2005. gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban un daudzi citi

Savukārt 2017. gada jūnijā Metalshow.lv OpenAir atgriezās ar jaunu jaudu pēc septiņu gadu pauzes, veselu nedēļas nogali pamatīgi pieskandinot Ķekavas novada Klaņģu kalnu – starp festivāla galvenajiem māksliniekiem varēja minēt somu ekstrēmā metāla pārstāvjus Swallow the Sun, krievu folkmetālistus Arkona un doom/ psychodelic meistarus Stoned Jesus no Ukrainas. Arī šī gada festivāla mākslinieku saraksts būs gana iespaidīgs, turklāt tajā tiks pārstāvēti dažādi metāla žanri, cienot smagās mūzikas fanu daudzveidīgo gaumi.

Pēc atgriešanās festivāla nolemts, ka laiks atkal uzaudzēt muskuļus un doties tālāk no Rīgas, tāpēc Metalshow.lv Open Air mainīs atrašanās vietu un šovasar notiks Krustpils salas brīvdabas estrādē Jēkabpilī. Sēlija ir viens no gleznainākajiem Latvijas nostūriem, un metālmūzikas cienītājiem gan no Latvijas, gan Lietuvas jau šī puse ir labi zināma – netālu no Jēkabpils, Viesītes novada Lonē trīs gadus pēc kārtas norisinājās mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāls Zobens un Lemess, kas šovasar jūnijā mājvietu radīs Bauskā.

Biļetes pieejamas vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Ja nebūs OGHRE, tad es nebraukšu!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.