ZIŅAS

"Metālistu Rasols" Melnajā Piektdienā

MP 03.03.2015. 10:35
Sestdien, 14. martā klubā Melnā Piektdiena notiks metāla koncerts ar grupām no vairākām valstīm.

Psilocybe Larvae. Grupa radusies 1996. gadā, SanktPēterburgā, Krievijā. Jau sākotnēji, grupa savu skanējumu mēģinajusi dažādot, eksperimentējot ar dažadu mūzikas stilu sajaukumu. Grupa izdevusi 4 albumus, no kuriem pēdējais izdots Itālijā, Buil2Kill Records paspārnē. Koncertos visā pasaulē aizvadīti vairāki braucieni, notikušas sastāva maiņas, bet grupa turpina muzicēt – šobrīd tas izklausās pēc progressive death / doom metal žanra.

Re-Armed dibināti 2001. Gadā, Somijas pilsētā Kerave, ar pamatdomu spēlēt melodisku, bet smagnēju metāl mūziku, kā galvenais iespaidotājs minams Gēteburgas metāla skatuve. Aktīva mēģināšana un vairāki kvalitatīvi demo, līdz grupu pamana
Massacre Records, kuras paspārnē iznācis debijas albums "Worldwide Hypnotize”  (2012). Muzikāli grupa izpaužas tehniskā, bet melodiskā death metal manierē, ar thrash un grind ietekmēm. Jaunākais albums "Rottendam" tika izdots aizgājušā gada janvārī, Eternal Sound Records leibla paspārnē.

Amrita ir ambiciozs melodiskā metāla kvintets no Zviedrijas, neskatoties uz to, ka grupa salīdzinoši jauna, debijas albums tuvojas strauji. Viskorektāk būtu teikt, ka grupa spēlē enerģisku metalcore.

Oceanpath - 2012. gadā radusies pašmāju gotiskā metāla grupa, kas savā skanējumā izmanto simfoniskās mūzikas ietekmes, gotisko roku un vismaz divas vokālistes, kas dzied latviešu valodā.

Deodium - jaunās paaudzes grupa, kas spēlē smagā metāla manierē, to sajaucot ar death un black metal elementiem. Izdevuši divus albumus: „Saules Kalpi” un aizgājušā gada „Grēks. Važas. Brīve.” Vietējā „metālistu” Gada Balvā 2012. gadā ieguvuši titulu „Gada Debija”.

Sākums: 20.00, ieeja no 19.00
Skāde: 5eur

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.