ZIŅAS

Metāla apvienība Hedonyst izdod debijas EP Rapture

Hedonyst 25.02.2019. 16:34
Jaunā groove metāla grupa "Hedonyst" klausītājiem piedāvā savu debijas EP ''Rapture''.

Projekts "Hedonyst" tika dibināts 2018. gadā ar mērķi radīt mūziku, kas būtu reizē piepildīta ar "rupju grūvu" un atmosfērisku pieskaņu. Šobrīd grupas sastāvā ir 2 dalībnieki - Juris Paura (ģitāra/bass) un Romants Romanovss (vokāls).

Grupas dalībnieki ir guvuši iedvesmu pārsvarā no žanra pamatlicēja "Pantera", bet rakstot savu mūziku nav vilcinājušies sapludināt žanrus, kas sākotnēji varētu škist nesavienojami ar tradicionālo uzskatu par grūvu.

Albuma dizains: Simona Ķīvite
Albuma miksēšana: Alex Prokofyev

EP var noklausīties Spotify aplikācijā vai vietnē Soundcloud.

 

Lasi vēl

Komentāri

skeptiķis 25.02.2019. 18:17
Ļoti laba relīze, malači džeki!
Edvīns Straume 25.02.2019. 18:57
Nu bļin - kāpēc LV metāls ir tik vienveidīgs un klišejisks? Pasaulē metālā nav tak viena Pantera bet ir tik daudz metāla žanru! Protams, LV uzreiz ķerās klāt klišejām un domā ka tas ir baigi interesanti un baigi kruta.
Edvīn, ir arī kaut kas, kas tev patīk no LV mūzikas?
Edvīns Straume 25.02.2019. 22:40
pianists - Nav man noskaņojuma šodien - Mark Hollis (Talk Talk) miris. Nu patīk daži - Zāle, Rāva, Tesa, Skumju akmeņi, BPP, Kartāga.
Jebal, tu taču nevari būt reāls cilvēks
Edvīns Straume 27.02.2019. 03:56
lol Stulbākais teikums ko es esmu dzirdējis savā mūžā. Nav vairs vērts ar tevi pārmīt pat zilbi. Ja vēl kaut ko man atbildēsi vai kādreiz atkal mani apspriedīsi alternative lv. slejās tas liecinās tikai vienu - tev ir reālas problēmas ar galvu un psihisko veselību.
Heh -> lol-> Edvīns Straume 27.02.2019. 10:42
Kamdēļ, nu kamdēļ, jūs viens otram cenšaties pierādīt savu iedomāto taisnību internetā. Labāk satiekaties kādā krodziņā un mīļi apskaujat viens otru, jo jūs tak abi esat debili.
Man patīk palasīt amizantus komentārus šajā lapā, kā piemēram - visas vietējās instrumentālās grupas esot Tesas kloni, visas jaunās Latvijas metāla grupas ir neorģinālas un spēlē to pašu veco, balvas pasniedz tikai Žindrūnam vai Račam utt.
Bet dažus indivīdus gan lapas radaktoriem vajadzētu nobloķēt, vai vismaz liegt iespēju komentēt.
Edvīns Straume 27.02.2019. 16:29
Heiteris - kur es esmu teicis ka visas vietējās instrumentālās grupas esot Tesas kloni? Nevajag melot. Es to teicu tikai par VVZ. Nu tad lūdzu nosauc to oriģinālo LV metālu nevis te raksti visādas nesakarības. Sevišķi mani interesē postmetal/doom/sludge/psychedelic.
Edvīns Straume 27.02.2019. 16:37
Visi ārsti ar medicīnas izglītībām kas te raksta par apskāvieniem, krogiem un garīgām diagnozēm - vienkārši ejiet dirst. Es vienkārši brīnos cik daudz pasaulē ir kretīnu - kopš Klāva Elsberga laikiem pasaulē nekas nav mainījies. Dažreiz arī man skatoties uz cilvēci gribās izmesties pa logu - nopietni.
Oghre ir Latvijas oriģinālākā grupa!
Diršu daudz, bet bļaģ, es labprāt šeit saprātīgi aprunātos par mūziku. Bet nu nav ar ko, visi komentāri - "šis sūds" vai "zbis, man gan liekas, ka labs". Man varbūt pat interesētu kādēļ pianistam cepī Oghre, bet viņš nepasaka kādēļ. Alt.lv, atveriet atpakaļ vaļā forumu, pieslēdziet fb komentāru sistēmu, lai nav anonīmi, nav diršana, ir atbildība un ir diskusija.
Edvīns Straume 27.02.2019. 20:50
Kurš nu gan te runātu par anonimitāti - smieklīgi - sezam atveries! Tas viss un visur internetā turpināsies kamēr cilvēki slēps savas identitātes zem nickneimiem - jo tas ir ļoti ērti - anonīmi kādam uzdirst netā no attāluma jo nepiekrīt, slikta oma, slikta diena vai vienkārši fana dēļ - neviens par neko tak neatbild. Reālajā dzīvē jau neviens neiet otram klāt uz ielas un nedirš atklātā tekstā virsū - kaut kā neērti un var arī dabūt pa seju netīšām. A netā cilvēki ir iedomājušies ka ir anonīmi, var visu un nekādu barjeru un sabiedrisko normu nav.
Ja būtu personalizēti komentāri, tad izveidotos tikpat bezzobains un jēls portāls, kāds ir tvnets. Sludina, ka ir par drosmīgiem komentētājiem, bet paši ir ierakušies savās trūdošajās lapās un neļauj savus raksteļus komentēt. Visu negatīvo brutāli dzēš ārā un tēlo svēto govi.
Edvīn, Evijai jauns klips. Baigi labs. Žēl, ka viņai nav kopdziesmas ar Oghri.
Sid Vicious - My Way 28.02.2019. 20:12
Edvīn, kā Tev var patikt BPP, ja tur Šverns arī pilnīgi šķībi dzied? Izskatās, ka sekss ar Vēberi ir tas, kas vada Tavu prātu!
Edvīns Straume 28.02.2019. 21:42
pianists - Viss ko es domāju par Eviju Vēberi un jauno klipu - to interesenti var iepazīt Ulda Rudaka FB lapā. Es pats Rudakam arī to klipu aizsūtīju - jo viņš pats ar šo šedevru vēl nebija iepazinies.
Edvīns Straume 28.02.2019. 21:46
pianists Ja kas jau Frankam Zappam bija Why Does It Hurt When I Pee? Ir photo kur šis ar nolaistām biksēm sēž uz poda. Un ja nemaldos viņš jau arī nomira no prostatas vēža.
Edvīns Straume 01.03.2019. 00:02
Sid Vicious - My Way - Manu prātu vada sekss ar Jessica Ball ( Mammoth Weed Wizard Bastard) vai ar Haley Fohr (Circuit des Yeux) bet ne jau ar tevis minēto personu. Ar Chelsea Wolfe arī varētu pamēģināt.
Edvīn! Kādēļ raksti Tu, bet kauns ir man?
Edvīns Straume 01.03.2019. 16:36
Jēzus Iebāz galvu podā vai Evijai Vēberei gar stilbiem.
Socdienests 02.03.2019. 17:47
Edvīn, Tu slims vari būt, bet nedrīksti būt zābaks
Edvīns Straume 02.03.2019. 18:57
Socdienests - Es esmu tas kas es esmu - samierinaties - tiem kam es nepatīku. Man taču, arī, piemēram, ir jāsamierinās ar manu slimību + Eviju Vēberi kaut man viņa ļoti nepatīk un reāli traucē dzīvot.
Edvīns Straume 02.03.2019. 19:00
Apkārt mums nevar būt tikai tādi cilvēki kas mums patīk un kurus mēs mīlam. Pārsvarā ir vieni vienīgi kretīni ar maziem izņēmumiem.
Atbalstu Edvīnu! Viens no retajiem šeit, kas zina ko runā. Pārējie liekas totāli šmurguļi, kuri tik to dara kā aizstāv savas vai savu draugu grupiņas. :D
skandāls 03.03.2019. 12:21
Edvīns Straume = Andris Kivičs
skandāls = kārtējais šmurgulis.
Edvīns Straume 03.03.2019. 18:07
Skandāls Evija Vēbere=Andris Kivičs=Skulme=Niks Endziņš - tas tagad tāds kopējs trends Latvijā. Un vispār ir žēl ka no Latvijas aiziet tādi cilvēki kā Žagars un Neiburga a paliek visādi šmurguļi. Kāds Youtube gudrītis to Evijas Vēberes video salīdzināja ar Vermēru - slaveno gleznotāju, vēl Van Gogu aizmirsa pieminēt - prātiņ nāc mājās.
Evija Vēbere tik daudz nedomā par Eviju Vēberi kā Edvīns
Moš tas tāds apgrieztais marketings? Nodirs tik nejēdzīgi, ka pat cilvēki, kam viņa neinteresē / nepatīk, sāk viņu aizstāvēt! Edvīns varbūt ir PR ģēnijs un saņem labu algu no Vēberes
Edvīns Straume 10.03.2019. 20:54
Nu Bet Nē, viņa man seksu piedāvā - ironija uz tavu stulbo komentu ja nesaprati.
Nekad neesmu rakstījis komentārus un atbildes, bet palasot visas šīs dzēlības, un ne tikai zem šīs relīzes, gribas uzdot jautājumus - Esat slaveni mūziķi, kas saņēmuši vairākas starptautiskās balvas? Vai varbūt esat izdevuši veiksmīgus albumus un parakstījuši līgumus ar pasaules labākajām ierakstu kompānijām? Esat profesionāli mūzikas kritiķi?
Šajā portālā reti kad var lasīt pozitīvus komentārus. 90 % tie ir negatīvi un neobjektīvi.
Mūsu mazajā underground pasaulē nemaz nav tik daudz to grupu, kas cenšas kaut ko darīt. Pilnīgi saprotams, ka lasot šādus komentārus, jaunajām grupām pazūd motivācijas darīt kaut ko, jo priekš kam tas vajadzīgs, ja jau viss ir slikti.
Dārgie alternatīvās mūzikas kritiķi, iemācīties kādu reizi arī lieki nerakstīt dzēlības, nu nepatīk tev tā grupa vai žanrs, tāpēc jau nevajag uzreiz rakstīt, ka tas ir sūds. Tas noteikti nav arguments. Gribētos tad arī konstruktīvu paskaidrojumu, kāpēc tas ir sūds.
Un jā, varbūt ir pienācis laiks arī iemācīties paslavēt jaunos censoņus, kas tomēr ir saņēmušies kaut ko darīt lietas labā, lai mūsu undergrounds nenomirst.
Nu gan, tieši pateicoties nodirsieniem undergrounds vēl pastāv.
Tieši pateicoties šiem dirsējiem pajuka mana mīļākā LV banda - faithful in misfortune.
P.S. - visi heiteri degs ellē.
Lai pajuktu dēļ nodirsieniem, tad tiešām nebija vērts vākties kopā :)
Specdienests 11.03.2019. 19:45
NOdirsieniem vajag būt! Savādāk visādi Laika suns, Sigma, Satelites iedomājas, ka visiem viņi patīk, un turpina savu seklo zeķi adīt tālāk. Reālu muzonu neviens neaiztiek. Vēršanās pret Vēberi ir slimīga, to jebkurš pieaudzis cilvēks saprot.
Edvīns Straume 12.03.2019. 00:30
Neesat profesionāli mūzikas kritiķi, bļā ... LATVIJĀ VISPĀR NAV PROFESIONĀLU MŪZIKAS KRITIĶU. Visi kas mums ir mūzikas entuziasti, melomāni kas didaktiskā veidā ir sākuši rakstīt apcerējumus par mūziku - viņi nav nekādi profesionālie žurnālisti kas jau no bērnības ir apmācīti būt par mūzikas kritiķiem - Latvijā nav nemaz iestādes kas dotu attiecīgu izglītību. Man te kaut kādi diplomi būtu jāuzrāda lai es varētu izteikties par mūziku? Tak ejiet nahuj. Artjomam Troickim arī nav nemaz attiecīgas izglītības nu un nah?
Edvīns Straume 12.03.2019. 00:33
Specdienests Satelites ta ir sūds bet Evija Vēbere ir REĀLS MUZONS? Ha-ha ... Tak ejiet uz poda vēberisti.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.