ZIŅAS

Leģendārie "Venom" dalībnieki Melnajā Piekdienā

Melnā Piektdiena 30.10.2013. 16:47
Ar projektu «M-PIRE OF EVIL», ko pirms dažiem gadiem nodibināja «Venom» tobrīdējie un bijušie dalībnieki, šovakar Rīgā viesosies leģendārās grupas pārstāvji.

«Venom» dalībnieki Rīgā spēlēs ar savu projektu «M-PIRE OF EVIL», kuru pirms dažiem gadiem nodibināja «Venom» tobrīdējie un bijušie dalībnieki Entonijs Lants (bungas), Tonijs «Demolētājvīrs» Dolans (vokāls un bass) un Džefrijs «Mantas» Danns (ģitāras). Kā «M-PIRE OF EVIL» viņi ir izdevuši divus pilnus albumus un divas mazās platītes jeb EP. Tikmēr koncertos vienmēr tiek izpildītas arī «Venom» dziesmas, tajā skaitā «Witching Hour», «Black Metal», «Possessed» un citas.  

Tomēr «Venom» biedru uzstāšanās būs tikai viena no daļām pasākumā, kura oficiālais nosaukums ir «Slaughterfest». Taču tas nav vietēja, lokāla mēroga pasākums: «Slaughterfest» ir tūres nosaukums, kurā ir devušās vairākas ietekmīgas metāla grupas, ņemot piemēru no tādiem Savienoto Valstu ceļojošajiem smagās mūzikas festivāliem kā «Ozzfest» un «Lolapalloza». Attiecīgi pa Eiropu tūrējošais «Slaughterfest» ir mazāk apjomīgs, jo šajā gadalaikā tam jānotiek klubos.  

Bez «M-PIRE OF EVIL» šajā pasākumā piedalās arī britu veterāni «Onslaught», kam nesen iznācis jaunais albums. Bet īsta odziņa būs grupa «Master», kas ir viena no t.s. «miroņu metāla» («death metal» pamatlicējām. «Master» jau 1983. gadā Čikāgā nodibināja basists un dziedātājs Pols Spekmans, un šī grupa bija viena no pirmajām, kura izmēģināja roku «death metal» žanrā. Interesanti, ka grupas līderis Spekmans jau kopš deviņdesmito gadu beigām dzīvo Čehijas Republikā, Morāvijas kalnos, kur viņš «Master» sastāvā iesaistījis bundzinieku Zdeneku Pradlovski un ģitāristu Aleksu Nejezchlebu, tādā veidā faktiski padarot vienu no amerikāņu ekstrēmā metāla stūrakmeņiem par Čehijas kolektīvu. Jaunākais «Master» albums ar nosaukumu «The Witchhunt» ir pavisam svaigs — iznācis tieši pirms mēneša. 

Klubs atvērts no 18:30, koncerts no 19:00 — tas sāksies un beigsies laicīgi, lai var paspēt uz sabiedrisko transportu!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.