ZIŅAS

Melnajā Piektdienā novērojama skaņas tumšā puse

Ian 28.03.2013. 13:27
5. aprīlī Melnajā piektdienā norisināsies "The Day Of The Eclipse II: skaņas tumšā puse"- psihodēliskas, progresīvas, tumšas un noskaņu mūzikas lielkoncerts.

Pirmais aptumsums notika 2009. gada 10. decembrī ar Diseim, Dislocation un Frailty. Pēc kāda laba brītiņa, nāk otrā daļa, ar noslieci uz skaņas tumšo pusi. 

Soundarcade – psihodēlisku, progresīvu un eksperimentālu rokmūziku spēlējoša grupa. Jaunākais veikums „Moving The Great Hadron” šogad saņēma Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu 2012 kā labākais „Smagā roka albums” . Grupas kontā ir kopumā trīs lieliski albumi, iespaidīgi koncerti un eksperimenti ar klausītāja dzirdi.


 Elkupe – noslēpumains projekts no Siguldas, kas šī gada sākumā izdevis debijas albumu „Uzaust”. Lielvārdes jostas kodi saausti ar Edvīna Raupa, Knuta Skujenieka un Andra Habermaņa dzeju mūsdienīgas alternatīvās post-rokmūzikas apdarē.

Frailty – sevi labi pierādījusi Rīgas doom / death metal grupa, kas nebaidās eksperimentēt ārpus žanra rāmjiem. Aizgājušā gadā izdotais albums „Melpomene” saņēmis Latvijas Metal Mūzikas Gada Balvu 2012 kā labākais albums, bet pati grupa – gada grupas titulu.

The Wolf You Feed – salīdzinoši jauna post rock / sludge grupa no Rīgas, kas jau nospēlējusi pāris iespaidīgus koncertus.

Thou Shell Of Death – noskaņu pilns, ambient black metal stilā spēlējošs projekts no Tallinas. Grupa uzmanību koncertos piesaista arī ar savu nopietno pieeju skatuves noformējumam. Thou Shell Of Death muzicēs arī „Tallin Music Week” ietvaros dzimtajā Tallinā.

Klubs durvis vērs: 19.00, koncerta sākums: 20.00
Ieeja: 4 Ls


Lasi vēl

Komentāri

bet kurā datumā?
5. aprīlis

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.