ZIŅAS

Melnais metāls un grindcore klubā A Nice Place

A Nice Place 06.10.2015. 16:14
Piektdien, 9. oktobrī, mūzikas klubā “A Nice Place” notiks metāla un grindcore koncerts ar pašmāju un ārzemju grupu piedalīšanos.

Aghor (Igaunija) - vecās skolas black metal, kas mijas ar punk un crust. Grupa Rīgā viesojusies jau vairākas reizes, izdevusi lielisku albumu “Necrolivonica” un turpina aktīvi muzicēt.

Urskumug – black / death metal grupa no Rīgas, kas pēc ilgāka klusuma brīža, nomainījusi sastāvu, imidžu un muzikālo skanējumu, bet palikusi uzticīga žanram – melnais metāls ar miroņmetāla ietekmēm.

Fuck Off And Die – crust / black metal grupa no Lietuvas, kas varētu būt arī vakara viens no pārsteigumiem. Grupas tekstos netrūkst melnā humora un aktuālo tematiku, kas skar alkoholu, sievietes, metālmūziku un ļaunumu kā tādu. Lieki teikt, ka grupas centrālā persona ir Kauņas black metal kulta grupas “Luctus” vokālists.

Feastem - grindcore/death metal grupa no Somijas, kas dodas iekarot Eiropu ar savu muzikālo materiālu.

Cut To Fit - swag / death / grindcore grupa no Somijas, kas arī varētu sagādat pārsteigumu klausītājiem, ja iepriekš neiedziļinās kādā no grupas 13 albumiem.

Ballīte sākas 20.00, ieeja: 5 eur
Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/1659012347702714/

Lasi vēl

Komentāri

Spēks!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.