ZIŅAS

Melnā Piektdiena svinēs dzimšanas dienu

Melnā Piektdiena 10.05.2018. 14:01
Sestdien, 12.maijā, klubs "Melnā piektdiena" ar bezmaksas koncertu svinēs savu dzimšanas dienu, kurā piedalīsies vairākas pašmāju grupas.

Pasākumā uzstāsies Latvijas smagās mūzikas leģendas - grupa "Preternatural", kā arī šogad uz alternatīvās mūzikas skatuves atgriezīsies kolektīvs "Intense". Jauno paaudzi pārstāvēs grupas "Numbers", "Once Upon", "Legacy ID", "Terror Activator" un "Mindesign".

Rīgā 2006.gadā tika piepildīts smagās mūzikas cienītāju sapnis – atvērts klubs “Melnā Piektdiena”. Klubs atrada vietu bijušās rūpnīcas “Sarkanā zvaigzne” teritorijā. 12 gadu laikā "Melnajā piektdienā" uzstājušās vairākas slavenas smagās mūzika grupas, tai skaitā "Overkill", "Soulfly", "Napalm Death", "Cannibal Corpse", "Nile", "Kreator", "Destruction", "Type O Negative", "Sepultura", "Tiamat", "Sabaton", "Arch Enemy", "Anathema" un daudzas citas.2017.gadā klubs atdzīvināja vēsturisko festivālu “Metalshow Open Air”, kas daudzu vērtējumā vairākus gadus tika atzīts par vienu no svarīgākajiem alternatīvās mūzikas notikumiem Latvijā.

Klubā notiek “Latvijas Metāla mūzikas gada balva”, kā arī konkurss “Fresh Blood”, kas ļauj sevi pierādīt jaunajām smagās mūzikas grupām. “Melnā Piektdiena” pazīstama ne tikai ar metālmūzikas un rokmūzikas vakariem. Klubā bieži tiek rīkoti atsevišķi hip-hop, drum`n`bass, rokenrola un popmūzikas pasākumi.

Klubs atvērts no plkst.18:00, sākums plkst. 18:30.

Lasi vēl

Komentāri

Priecē ka LV smagā mūzika neiszūd! Priekā MP:)
Izskatās, ka pareiza latviešu valoda gan izzūd...
Pirms nedēļas puse no šīm grupām jau uzstājās turpat. Priekā MP! Šoreiz glāzi pacelšu iekš ZunL.
drausmigākais klubs lv.
tik daudzas grupas piekāsis..
Biļetes nav tās lētākās, bet varētu vismaz wc papīru ielikt un brilli uzlikt. Ziemā diezgan pavēss iekšā, garderobe par maksu... Un ārā apsargi nelaiž, ja nu vienīgi jāmaksā no jauna. Priecē tikai tas, ka alus vēl par pieņemamu cenu. Balerija atstāja stipri labāku iespaidu.
Ui. Jaunajai Balerijai klāt nestāv. Itsevišķi attieksmes ziņā..
Gan jau restartēsies un viss būs labi.
Žēl, ka Jelgava smird
gribi teikt ka Riga smaržo? manliekas ka smird vēl vairāk. katrā ziņā tadi mudaki kā tur ir vairāk. :D
Jelgavas mērs - zemnieks!
Bļaģ, kurš teica, ka kaut kas smaržo? Teicu, ka J smird. Un mudaki ir visur, neesmu lasījis nevienu pētījumu, kas teiktu, kurā pilsētā ir vairāk. Un vienīgais lv nezemnieks-mērs varētu būt Rīgā, kur mērs ir urāls.
lol - lielākais mudaks alternative.lv
Paldies, lkm esi no J
Guntars Račs 19.05.2018. 10:51
Nē, es šeit esmu lielākais mudaks!
Nop Guntar, pff jau iecēla mani, takā izēd ateju
Guntars Račs 19.05.2018. 22:12
Obligāti takā tas jādara vai arī var kaut kur citur?
Vari arī citur. :"(

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.