ZIŅAS

Medijs: Rage Against the Machine basģitārists pauž nožēlu par Limp Bizkit ietekmēšanu

Alternative.lv 30.09.2015. 15:00
Apvienība “Limp Bizkit” allaž ir bijusi neviennozīmīgi vērtēta, taču “Rage Against the Machine” basģitārists medijam “Rolling Stone” savu viedokli ir spējis definēt ļoti skaidri.

Viens no “Limp Bizkit” paradumiem ir leģendārās dziesmas “Killing in the Name” kaverversijas izpildīšana. “Rolling Stones” lēš, ka grupa to koncertos ir izpildījusi vairāk nekā 100 reizes. 

Solists Freds Dērsts kāda Ņujorkas koncerta izskaņā sita pie krūtīm un gavilēja: “This is dedicated to the rap-rock band that started this shit. When I first heard this song, that shit hit me right the fuck here,” norādot uz sirdi. Tāpat viņš atklāja, ka dziesmas lirika “Fuck you! I won’t do what you tell me!” esot mainījusi viņa dzīvi. 

Tiesa, Tims Kommerfords, “RATM” basģitārists, ar laipnībām neapmainījās, “Rolling Stones” intervijā sakot: “Es atvainojos par “Limp Bizkit”. Es tiešām atvainojos. Es jūtos ļoti slikti, ka esam ietekmējuši tādu mēslu (bullshit).

Tālākajā intervijā Komerfords pauda gandarījumu par “Limp Bizkit” neeksistēšanu, acīmredzot, nezinot, ka viņi aizvien aktīvi koncertē un, piemēram, šajā rudenī atrodas 20 koncertu turnejā Krievijā. 

 

Lasi vēl

Komentāri

Tik laba atbilde! :D
Limp Bizkit SUCKS CO*K >>> youtube.com/Up4e81HNBCo

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.