ZIŅAS

Martas Asinis prezentēs “Sesto albumu"

Nabaklab 08.12.2014. 11:04
11.decembrī klubā Nabaklab tiks prezentēts jaunais grupas Martas asinis albums „Sestais albums”, ka iznācis nu jau arī CD formātā, tajā iekļauta arī kāda līdz šim neizdota kompozīcija.

Grupa Martas Asinis ir dibināta 2009.gadā. Līdz šīm grupa izdevusi piecus albumus, un kopš šī gada septembra klausītājiem elektroniski ir pieejams “Sestais albums”. Grupa to dēvē par soli tuvāku patiesībai, un tas ir veltīts neatkarīgajai deju mūzikai.

“Sestais albums” ir guvis dažādas kritiķu atsauksmes, žurnāls “Veto” to sauc par ballīšu mūziku, kurā “latviešu valoda traucē grupai kļūt pazīstamai ārzemēs”, Gundars Račs albumu dēvē par “dienas lielo atklājumu”, savukārt mūzikas žurnālistu Uldi Rudaku albums nesajūsmina tik ļoti kā iepriekšējie.

Albuma prezentācijas koncerts notiks ceturtdien, 11.decembrī klubā NABAKLAB. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grupas jaunāko ierakstu CD formātā, kurā ir iekļauta līdz šim neizdota papildus dziesma “Ir Jāzaudē”. Albūms būs pieejams arī lielākajos mūzikas veikalos un NABAKLAB.
Albūmu piedāvā NABAMUSIC.

 

Lasi vēl

Komentāri

Labs!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.