ZIŅAS

Machine Head Liepājā jau šonedēļ: īpašais "Antitēžu" piedāvājums un transporta iespējas

Fontaine Palace 07.09.2015. 10:03
10. septembrī Liepājas "Fontaine Palace" ar pirmo koncertu Latvijā viesosies pieredzējusī metāla apvienība "Machine Head". Informācija par transporta iespējām un īpašo piedāvājumu "Antitēzes V" apmeklētājiem.

"Machine Head" koncerta biļetes kodu varēs izmantot tikpat iespaidīgam pasākumam Rīgā – starptautiskā tumšās mūzikas festivāla "Antitēzes V" apmeklējumam 11. un 12. septembrī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena”. Festivālā uzstāsies leģendārie Dānijas melanholiskie metālisti „Saturnus”, Zviedrijas viking metālisti „Ereb Altor”, Vācijas uzlēcošā post metal sensācija „Shakhtyor”. Pieminēšanas vērti festivāla dalībnieki ir arī Baltkrievu grupa „Woe Unto Me”, spāņi „Autumnal”, somu „Antagonist Zero”, igauņu „Paean”. Dalību pasākumā apstiprinājušas pašmāju grupas „Soundarcade”, „Catalepsia”, „Heaven Grey” un „Frailty”.

Izmantojot "Machine Head" koncerta biļetes kodu, iegādāties biļetes uz “Antitēzes V” festivālu iespējams ar 15% atlaidi.
 

Transports no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ.

Eventtravel.lv piedāvā iespēju piedalīties braucienā uz koncertu no Rīgas un atpakaļ.

izbraukšana notiks
10. septembrī (ceturtdien) plkst. 16:00 no DUS „Trest”, Satekles iela 2.
Uz Rīgu autobuss atiet, 11. septembrī (piektdien) plkst. 00:30 no kluba „Fontaine Palace” (Dzirnavu iela 4, Liepāja).

Brauciena cena: 19Eur.
Cenā ir iekļauts:
- atlaižu kupons pirkumiem no veikala Randoms (Kaļķu iela 4, Rīga);
- vieta autobusā braucienam no Rīgas uz koncertu un atpakaļ.

Saņemt papildus informāciju var zvanot pa tel. +371 27086038 vai rakstot uz info@eventtravel.lv

Brauciena Facebook lapa.

Par Machine Head.

„Machine Head” pirmsākumi meklējami 1991. gadā, kad grupas dibinātājs Robs Flinns (Rob Flynn) pameta savu iepriekšējo grupu „Vio-lence” jauna skanējuma un karjeras meklējumos. „Machine Head” pirmais albums „Burn My Eyes” guva ievērojamu popularitāti Eiropā, kur nonāca mūzikas televīzijas kanāla „MTV” raidījuma „Headbanger’s Ball” aktīvā rotācijā. Lai arī grupa ir no ASV, pašu mājās tā kļuva zināma daudz vēlāk un tam par iemeslu bija tolaik lielu popularitāti gūstošais grunge mūzikas novirziens. Kopš „Machine Head” rašanās, grupa pārdevusi vairāk kā trīs miljonus ierakstu, kopumā izdodot astoņus albumus, pēdējais no kuriem iznācis 2014. gadā prominentās smagās mūzikas izdevniecības „Roadrunner Records” paspārnē. „Machine Head” muzikāli galvenokārt iedvesmojušies no Kalifornijas thrash metal grupām kā „Metallica”, „Testament”, „Exodus” un „Slayer”, taču apvienības daiļradē dzirdamas gan deviņdesmito gadu grunge un groove metal, gan septiņdesmito gadu smagās mūzikas ietekmes.

Šis būs pirmais „Machine Head” koncerts Latvijā un klausītājiem grupa piedāvās veselas divas ar pusi stundas garu uzstāšanos. Koncerts ir daļa no Eiropas koncerttūres „An Evening With Machine Head”.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, ieeja no plkst. 19:00.
Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.