ZIŅAS

LU Jauno mūziķu konkurss Hadrons 2020 izsludina pieteikšanos

Hadrons 22.04.2020. 10:25
Radio NABA sadarbībā ar LU Studentu padomi aicina pieteikties jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkursam “Hadrons 2020”.

Konkursam var pieteikties ikviena mūziķu grupa, individuālie izpildītāji vai projekti, kuros ir iesaistījies vismaz viens Latvijas Universitātes studējošo pārstāvis, un kas nav izdevuši pilna garuma albumus. No iesūtītajiem pieteikumiem un skaņu ierakstiem tiks atlasīti seši labākie, kuri piedalīsies fināla koncertā 21. maijā video un audio tiešraižu formā no Latvijas radio 1. studijas. Konkursa uzvarētājam papildus tiks piešķirts apmaksāts ieraksta laiks studijā, iespēja uzstāties festivālā "Laba Daba", festivālā "Bildes", LU jauno studentu svētkos “Aristotelis”. Uzvarētājam tiek nodrošināts īpašs atbalsts Radio NABA ēterā, portālā LSM.lv un jauna videoklipa veidošanā.

Konkursa laikā jaunās grupas, izpildītājus un muzikālos projektus vērtēs mūzikas nozares profesionāļi no Latvijas, radio NABA un studentu pārstāvji. Lai pieteiktos konkursam, jaunajām grupām līdz 5. maijam jāaizpilda pieteikšanās anketa. Papildu informāciju, pieteikšanās anketu un konkursa nolikumu var atrast mājas lapā.    

Konkurss notiek jau piecpadsmito gadu un kopumā tajā piedalījušās vairāk nekā 300 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “Nostra”, “The Creek”, “MMMM”,  “Chomsky Chess Club”, “Nē", “DJ Krankenwagen”, “Nepilngadīgā Anna", “Starmetis”, “Das Sonntags Legion”, “The Movies" (vēlāk “Tribes of the city”), “Ēnu kaleidoskops” – pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas kā Latvijā, tā ārpus tās.

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Jautājumi un atbildes – naba@radionaba.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.