ZIŅAS

Lojālākie fani metālam, neuzticamākie - blūzam

Alternative.lv 11.08.2015. 20:44
Mūzikas straumēšanas serviss “Spotify” šajā vasarā ir nācis klajā ar dažādām interesantām statistikām, no kurām viena ir īpaši glaimojoša - metālisti ir atzīti par lojālākajiem faniem. Ne tik skaisti ir veicies blūzam un elektroniskajai deju mūzikai.

Jau iepriekš ziņojām, ka “Spotify” ir nosaucis 25 populārākos metāla žanrus, kas brīžiem samulsināja pat rūdītākos smagās mūzikas lietpratējus. Taču, neiedziļinoties sīkumos, ticam, ka visi piekritīs - šī konkrētā statistika nemelo! 

Mūzikas žanri pēc fanu lojalitātes: 

1) METĀLS \m/ 

2) Popmūzika

3) Folks (šeit der atminēties, ka folkmetāls bija Top25 pēdējā vietā)

4) Kantrī 

5) Roks

6) Hiphops

7) Regejs

8) Džezs

9) Elektroniskā deju mūzika

10) Klasiskā mūzika

11) Blūzs

 Ja nu gadījumā palaidi garām Top 25 populārākos metāla žanrus, un aizvien nezini, ka pārsteidzoši augstu ir "vācmetāls", tad nekavējoties dodies šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Eiropas hīti 9. vietā.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Tā viš' i'!
Kad edm hīts iziet no aprites nevienam izpildītājs vairāk neinteresē, tikai jaunāki hīti. Metālists gaidīs kad iznāks viņa mīļākās grupas jaunais albūms.
es gan īsi nesaprotu kāpēc blūzs ir pēdējā vietā.
metālam lojālākie un arī mīkstākie un glupākie fani :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.