ZIŅAS

Līvi uzzina, ka Saeima piešķir 30 tūkstošus viņu bilžu albumam

21.11.2016. 16:53
Saeimas komisijā 21. novembrī, dalot tā dēvētās "deputātu kvotas", 30 tūkstošus piešķīra arī grupas "Līvi" albumam. Izrādās, grupa pati lietas kursā par šo nav un gaidāmais "albums" galu galā izrādās "bilžu albums".

Neilgi pēc ziņām par finansējuma piešķiršanu, "Līvi" savā "Facebook" profilā rakstīja: "30 000 EUR ..... Vismaz pagaidām par to neko nezina ne grupas agrākie dalībnieki, nedz arī grupas dziesmu izdevēji Mikrofona ieraksti. Kas tas par jubilejas albumu?"

Pēc divām stundām sāka rasties apskaidrība un ieraksts atjaunots ar informāciju, ka grupa uzzinājusi – deputāti ir balsojuši par bilžu albumu ar CD, kurā būs Līvu dziesmas. "Kas tieši būs CD vēl nav precizēts. Zināsim vairāk, ziņosim! Iniciators ir Bilžu birojs," raksta "Līvi".

Ar priekšlikumu klajā nāca Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA). Tāpat tika lemts par 42 tūkstošu piešķiršanu grupas "Iļģi" jubilejas koncertam un citiem kultūras, vēstures un mūzikas projektiem.

Foto: Līvi, Publicitātes foto

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.