ZIŅAS

Līgosvētki folk un metal mūzikas gaisotnē

Jevgenija Šuļga 06.05.2016. 13:46
Jau 17. gadu pēc kārtas Austrumeiropas lielākais folk un metal mūzikas festivāls "Kilkim Žaibu" pulcēs smagās mūzikas cienītājus no Baltijas un citām Eiropas valstīm.

Kaimiņzemes festivālu kā pasākumu, kurā svinēt Līgosvētkus, ik gadu apmeklē arī fanu pulki no Latvijas, un šī gada pasākums solās būt īpaši grandiozs, jo tajā kopā ar daudzām citām grupām no Eiropas un pasaules uzstāsies arī black metal aizsācēji un leģendas Venom!

Lietuvieši vienmēr ir bijuši īpaši atvērti draudzībai un sadarbībai ar Latviju un tās izpildītājiem, un arī šogad pasākumā gaidāmi vairāki izpildītāji no Latvijas. Klausītājus no mūsu zemes dosies iekustināt gan, progressive black metal žanra pārstāvji "Eschatos", gan Viduslaiku folkmūzikas kopa "Obscurus Orbis", kā arī atzītā doom metal grupa Catalepsia un black metal apvienība Protean. Kopā ar mūsu un kaimiņzemes grupām gaidāmi arī izpildītāji no Zviedrijas, Austrijas, Rumānijas, Ukrainas, Izraēlas un citām valstīm. Īpaši ir vērts izcelt pasākuma galvenos viesus, pasaulslaveno grupu Venom, kas globāli tiek dēvēta par black metal žanra tēviem.

Brīvdabas festivāls noritēs trīs dienu garumā no 23. līdz 25. jūnijam Lietuvas pilsētā Varniai, tikai 200 km attālumā no Rīgas. Pasākuma organizatori festivāla apmeklētājus nodrošinās gan ar telšu pilsētiņu, dažādām aktīvās atpūtas iespējām, baltu folkloru saistītām atrakcijām, skaistu dabu un daudzām citām aktivitātēm, kas liks visiem labi pavadīt laiku un atgriezties šeit arī turpmākajos gados.

Piesakies pasākumam Facebook

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.