ZIŅAS

Liepājā notiks šīs vasaras pēdējais Skyforger koncerts

Fontaine Palace 19.08.2015. 17:36
Sestdien, 22. augustā Liepājā, brīvdabas koncertzālē „Gypsy Camp” notiks šīs vasaras pēdējais smagās mūzikas grupas „Skyforger” koncerts.

Smagās mūzikas mīļotājiem Latvijā un visā pasaulē „Skyforger” vārds jau sen ir labi pazīstams ar savdabīgo latviešu folkloras un heavy metal sakausējumu. Pēc piecu gadu ražīga darba grupa savus fanus šogad iepriecināja ar sengaidīto jauno albumu "Senprūsija". Tas ir jau sestais grupas pilnformāta veikums un kā parasti, tas ir konceptuāli veidots - veltījums trešajai, jau sen izmirušajai Baltu tautai - prūšiem. Albumā iekļautas 12 dziesmas par prūšu varonīgajām brīvības cīņām pret Teitoņu Ordeni (1260 -1274), viņu tradīcijām, senajiem dieviem, dzīvi un nāvi. Albumu 6. aprīlī izdevusi vietējā ierakstu izdevniecība "Thunderforge Records". Vienlaicīgi, „Skyforger” Liepājas koncerts nozīmīgs arī ar to, ka minētais grupas veikums Kurzemē vēl nav ticis atskaņots un „Gypsy Camp” pasākums vienlaicīgi plānots arī kā albuma prezentācija Liepājā.

„Gypsy Camp” atrodas Stūrmaņu ielā 1, ieeja brīvdabas koncertzālē no Friča Brīvzemnieka ielas. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena koncerta dienā pie „Gypsy Camp” ieejas palielināsies. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums īsi pēc plkst. 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.