ZIŅAS

Legacy ID aicina uz debijas albuma prezentāciju

Legacy ID 18.08.2014. 15:00
3. septembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks progresīvā metāla grupas Legacy ID debijas albuma Genesis prezentācija.

Legacy ID ir mūzikas grupa no Rīgas, Latvijas. Dibināta 2013. gada februārī, tās sastāvā ietilpst ģitārists Artis Apinis, vokālists Andis Jēkabsons, bundzinieks Ivars Logins un basģitārists Andrejs Ņikitins.

Legacy ID tiek uzskatīti par progresīvā roka/metāla pārstāvjiem. Grupu padara īpašu katra dalībnieka atšķirīgā muzikālā pieredze, tas ļauj apvienot dažādus stilus padarot šo mūziku interesantu lielākam klausītāju lokam. Spēja apvienot smagus ģitāras rifus, interesantas ritma partijas un atšķirīgas vokālās partijas radot kvalitatīvas kompozīcijas.

Apvienības dalībnieki ir ņēmuši dalību tādās grupās kā : Suffocate the mediocrity, Subvert Dystopia ,The Bleeding Dolphin, Audrey Fall, Kumosiņš, Laikā Pirms, Fūgotāji, 2tie, Theatrum, Powergy, The Blowtorch, Double Diese, Haptic, Blinded Memory.

Debijas albumā „Genesis” ir iekļautas 10 kompozīcijas, kas piedāvā klausītājam, gan dziesmas no grupas pirmsākumiem jaunās skaņās, kā arī vēl nedzirdētas kompozīcijas. Instrumentālās daļas rakstītas pie Agra Siksnas, vokāls ierakstīts pie Kārļa Šteinmaņa. Albumu miksējis un līdz gatavībai novedis Agris Siksna. Vizuālā noformējuma autore Ilze Ābola.

Agrāk rakstītās dziesmas runā par “iekšējām“ tēmām, tādām kā iekšējā cīņa, baiļu pārvarēšana, neticība sev, utopisku pasaules uztveri un skarbo dzīves realitāti. Savukārt, jaunākās dziesmas runā par vispārīgākām tēmām, tādām kā indivīda lomu sabiedrībā, pakļaušanos sabiedrības noteikumiem, spēju palikt masu kultūras un valdošo ekonomisko sistēmu spiediena nesalauztam un neizšaubītam.
Koncertā spēlēs arī tehniskā metāla grupa Biomorph. Grupa spēlē pieredzējuši mūziķi, kas piedalījušies dažādos muzikālajos projektos (Preternatural, Inner fear, Sandtrout, Neglected Fields, Infected). Apvienība pierādījusi sevi kā kvalitatīvu un tehnisku grupu.

Prezentācijas pasākums notiks 3. Septembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Reiterna namā, ieeja no 21:00, sākums 22:00, organizē jaunizveidotā Beinspired agency.

Aktuālitātes un vairāk info:
https://www.facebook.com/LegacyID
https://twitter.com/LegacyIDband
http://instagram.com/legacyidmusic

Lasi vēl

Komentāri

Gothic lady 18.08.2014. 17:41
Tas priecē! Noklausījos albumu, super! Tiksimies koncertā. Lai veicas! :)
Līdzīgs Gothic lady 20.08.2014. 21:12
Pievienojos, ka esmu ieintriģēts un gatavs doties uz koncertu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS