ZIŅAS

Latvijas un Lielbritānijas grupa The Mascaron piedāvā "Out Of Time"

Gints Grīnbergs 02.11.2012. 00:10
Melodiski progresīvā metāla grupa The Mascaron, kas pārstāv Latviju un Lielbritāniju, laiž klajā debijas singlu Out Of Time.

Dziesmai Out Of Time ir smags, melodisks un progresīvs skanējums, kuru pārliecinoši papildina melodiski dziedošās un spēcīgās metālam raksturīgās vokāla partijas. Dziesmas teksts ir par dzīves un mirkļa vērtību un to trauslumu, kas var sadrupt acumirklī. Tā ir kā mudinājums novērtēt dzīves sniegtās iespējas un situācijas.

Grupa The Mascaron pašreizējā sastāvā ir dibināta 2012. gadā. The Mascaron dalībnieku satikšanās ir patiess modernā laikmeta veiksmes stāsts. Proti, pēc dziesmas Out Of Time instrumentālās demo versiju publicēšanas Youtube.com un Got-Dent.com forumā, tika uzsākta saruna ar Filu Ovenu par sadarbību.

Kad pirmo reizi dzirdēju šīs dziesmas instrumentālo demo versiju, jau ar pirmajām notīm tā pievērsa manu uzmanību un galvā skanēja iespējamās vokāla partijas,” savās sajūtās dalās un motivāciju pievienoties grupas The Mascaron sastāvam skaidro britu mūziķis Fils Ovens.

Grupas basģitārists un komponists Artūrs Bērziņš atzīst, ka „šī talantīgā vokāla pievienošanās grupas sastāvam uz pilnu slodzi ir šķietami neticama sapņa piepildījums. Uzsāktā sadarbība pavērusi jaunas iespējas grupas attīstībā, pat neskatoties uz to, ka ar Filu Ovenu šobrīd strādājam neklātienē – izmantojot internetu un jaunākās tehnoloģijas”.

Šobrīd grupas sastāvā ir pieci dalībnieki, tostarp britu mūziķis Fils Ovens (vokāls), kurš The Mascaron pievienojās šī gada septembrī, un daudzpusīgais ģitārists Ivars Kalniņš (ģitāra), kurš grupas sastāvā ir kopš šī gada oktobra.

Grupa aktīvi strādā pie debijas mazā albuma (EP) ierakstīšanas, kuru plānots laist klajā 2013. gada sākumā. Albumā tiks apkopoti aptuveni seši melodiski un progresīvi metāla skaņdarbi, kurus raksturos dziedošas un smagas vokāla partijas, plašas melodijas, aktīvi un djent raksturīgi ģitāru rifi, kā arī citi interesanti eksperimentējoši muzikālie risinājumi. Līdz albuma izdošanai plānots vēl otrs singls, kas būs turpinājums iesāktajai mūzikas tēmai un idejai. Paralēli topošajam debijas albumam tiek gatavota arī grupas koncerta programma, kas visticamāk tiks īstenota nākamā gada sākumā.

Dziesmu Out Of Time bez maksas iespējams lejupielādēt grupas oficiālajā Facebook lapā

Lasi vēl

Komentāri

there are always some things to say. And I will speak about upsides of your's. Power and power.
I deem this pretty good. Tagad tik uz live :)
Nopirks Ryanair biļeti vokālistam jau tagad par 9,99 paundiem, un varēs spēlēt vasaras festos ka nemetas :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.