ZIŅAS

Latvijas mūziķus uz cīņu par Lietuvas lielākā festivāla skatuvi

JVeart 24.04.2013. 11:06
Starptautiskais Lietuvas rokfestivāls Galapagai uz cīņu izaicina talantīgākās Baltijas valstu mūzikas grupas. Katras valsts uzvarētāji, kuri spēs pierādīt savas un savu fanu spējas, tiks iekļauti festivāla mākslinieku sarakstā.

Galapagai šogad noritēs 2. un 3.augustā, saglabājot ierasto norises vietu - Zarasai ezera salu. Šogad uzstāšanās uz „Feel Free” skatuves Lietuvas lielākajā festivālā ir apsolīta tai mūziķu grupai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuri pierādīs gan savas, gan savu fanu spējas.

Cīņai var pieteikties tās mūzikas grupas, kuru sastāvā ir vismaz 3 dalībnieki un kuras, viņuprāt, spēj sniegt neaizmirstamu un eksplozīvu dzīvo uzstāšanos. Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, tiks atlasītas sešas labākās grupas, kuras turpinās cīņu par galveno balvu. Katras valsts finālisti tiksies noslēguma koncertā savas valsts galvaspilsētā - 16.maijā Tallinā, 24.maijā Viļņā un 31.maijā Rīgā -, kur koncerta viesi klātienē ar balsošanu noteiks savu vakara uzvarētāju.

Tajā pašā laikā vissīvākā sacensība notiks tieši interneta balsošanas lapā http://rock-distribution.com/battles. Mūziķu faniem būs iespēja pierādīt, ka tieši viņu atbalstītā grupa ir visvairāk pelnījusi sasniegt galamērķi - festivāla Galapagai „Feel Free” skatuvi. Sacensībās katrā no valstīm būs uzvarējusi mūziķu grupa ar vislielāko punktu skaitu kopvērtējumā, kuru ar līdzvērtīgu svaru veidos koncerta un interneta balsojuma rezultātu summa.

 Lai pieņemtu izaicinājumu, mūzikas grupām no Latvijas jāsagatavo pieteikums, iekļaujot:

  • aprakstu par grupu (līdz 500 rakstu zīmēm);
  • hipersaiti uz grupas mūzikas ierakstiem;
  • hipersaiti uz grupas video ierakstiem;
  • atbildi uz jautājumu: “Kāds ir attālums no Rīgas līdz Zarasai ezera salai?”.

Pieteikumi līdz 28.aprīlimplkst. 23:59 jānosūta uz e-pastu battles@rock-distribution.com ar norādi “Gatavi cīņai!”. 

Grupu cīņas organizē Galapagai festivāls kopā ar mūzikas instrumentu vairumtirgotājiem Rock Distribution un vienu no lielākajiem mūzikas instrumentu un skaņu sistēmu ražotājiem Peavey. Konkursu tehniski atbalsta dizaina aģentūra JVeart.

Galapagai ir starptautisks rokmūzikas un izklaides festivāls, kas ik gadu mūzikas fanus pulcē uz Zarasai ezera salas Lietuvā. Festivāla 10 gadu vēsturi veido dučiem mūziķu, kuru vārdi izskanējuši ne tikai Baltijas, bet arī visas pasaules mūzikas aprindās. Festivālā Latviju savulaik ir pārstāvējuši R.A.P., Opus Pro un Aisha, Triānas Parks, The Hobos, Laime Pilnīga un citi. Šogad festivāls noritēs no 2. līdz 3.augustam un tajā muzicēs iemīļotie Astro’n’out, Instrumenti, The Sound Poets, Relicseed un Trendkill Method. 

Lasi vēl

Komentāri

suukaa desu
Rēals konkurss. Un komentārs :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.