ZIŅAS

Latvijas Metal Mūzikas Gada balva 2012

Melnā Piektdiena 17.01.2013. 13:01
Latvijas Metal Mūzikas Gada balvas pasākums notiks 22. februārī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena”.

Metal Mūzikas Gada Balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks jau ceturto reizi. Tās iniciatori ir koncertaģentūras Metalshow.lv un mūzikas kluba „Melnā Piektdiena" pārstāvji, kas ar metālmūzikas koncertu organizēšanu Latvijā nodarbojas jau kopš 1996. gada.

Šogad izmaiņas piedzīvojusi Metal Gada balvas vērtēšanas sistēma - uzvarētāju noteikšanā tiks apvienots žūrijas un interneta balsojums.

Optimizējot iesniegto ierakstu objektīvu izvērtēšanu, konkrētas nominācijas albumu iesniegšanai pagaidām netiek izvirzītas.

Iesniegto ierakstu sadalījumu pa nominācijām veiks īpaši izveidota žūrijas komisija.

Latvijas mūziķi un izdevēji aicināti līdz 25. janvārim iesniegt izvērtēšanai savus 2012. gadā izdotos ierakstus. Ierakstu pieņemšana notiek mūzikas veikalā "Randoms" (Rīgā, Kaļķu ielā 4.), ar norādi "Metāla Gada balvai".

Vērtēšanai tiks pieņemti visi Latvijas grupu 2012. gadā izdotie metal mūzikas albumi un EP. Ieraksti iesniedzami oriģinālā CD formātā, pretendentu reģistrācija Gada balvai notiek bez maksas.

Neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz: valdis.mp@gmail.com

Pasākumā uzstāsies 5-6 balvām nominētas grupas, kā arī īpašie viesi.

Dalību koncertā jau apstiprinājušas grupas: Frailty, Sanctimony, Deodium un Wagars, par pārējiem dalībniekiem informēsim nedaudz vēlāk.

Pasākumu vadīs un atbilstošu muzikālo noformējumu nodrošinās Deathperado.

Sākums 20.00, klubs atvērts no pl. 19.30.
Ieeja Ls 3


Sekojiet informācijai melnapiektdiena.lv

Lasi vēl

Komentāri

A kas būs žūrijā?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.