ZIŅAS

Latvijas 1. Rokkafejnīca svinēs 2 gadu jubileju

Latvijas 1. Rokkafejnīca 24.02.2014. 15:34
1. martā Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā - Reiterna namā notiks vērienīgas dzimšanas dienas svinības.

Kā īpašu svētku reizēs ierasts, uz vairākām skatuvēm greznā Reiterna nama visos stāvos varēsim redzēt un baudīt dažāda stila dzīvo mūziku. Par ska-punk ritmiem gādās Band Mango, mazliet atrauti no darbiem ierakstu studijā, svinībās ieradīsies rokgrupas Laime Pilnīga, jubilejas svinībās noteikti sagādās grupa Linga, kuras darbība uz visdažādākā izmēra un nozīmes skatuvēm novērtējama jau 25 gadu garumā.

Latvijas 1. Rokkafejnīcu sveiks arī Valmieras kolektīvs Age Of Stones, alternatīvā metāla grupa Kumosiņš, Coco Grand Orchestra, Karmafree, Bloody Heels un Ūdrītis un Balode.

Starplaikos starp dzīvo mūziku par dziesmām un dejām nomodā līdz pat rīta gaismai būs DJ Kaspars Bindemanis un DJ Zane Stocka, bet Rokkafejnīcas pagrabstāva mājīgajā “Klavierbārā” ikviens tiks laipni aicināts skatuves dēļus mīt paša spēkiem, piedaloties Frīža karaoke.

“Savā ziņā, protams, divi gadi nemaz nav tik ilgs laiks, taču nevar arī noliegt, ka šie divi gadi bijuši piesātināti ar darbu, kas nesis lielākus un mazākus augļus, licis pamatus jaunām tradīcijām vai cēlis gaismā arī kādu piemirstu ideju. No pašas pirmās dienas, kad sākās Latvijas 1. Rokkafejnīcas stāsta Reiterna nama nodaļa, esam mērķtiecīgi strādājuši, lai būvētu vietu, kurā pirmā plāna loma atvēlēta dzīvajai mūzikai, vietu, uz kuru ceļu prastu un vēlētos atrast dažādi mūziķi, vietu, kurai ir pietiekami daudz atšķirīgu vaibstu, lai aizmukt no ikdienas te varētu ikviens...” mirkli uzkavējoties uz 2 gadu sliekšņa, pārdomās dalās Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams pārstāvji.

Biļetes uz 2 gadu jubilejas pasākumu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā - www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena šobrīd ir 7 eiro, bet, svinībām tuvojoties, tās var kļūt dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

Uz šo party obligāti!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.