ZIŅAS

Latvijā viesosies Rosetta

MCB 03.07.2018. 08:55
Ceturtdien, 13. septembrī, Jelgavas "Melno Cepurīšu Balerijā" spēles ASV postmetāla grupa “Rosetta”.

“Rosetta” ir amerikāņu post metal grupa no Filadelfijas, Pensilvānijā, ASV, kuras muzikālo skanējumu raksturo post hardcore, shoegaze, drone, ambient un postroka žanru sajaukums, pie lielākajām ietekmem minot grupas – “Neurosis”, “Isis”, “My Bloody Valentine”.

Paši grupas mūziķi ironizē, ka viņu mūzika ir “metāls astronautiem”, ka viņus ļoti interesē astronomija un ceļojumi kosmosā.
Grupas vēsture sākās studiju laikā augstskolā , kad kopā sanāca paziņas, kas spēlēja dažādās grupās. Četru dziesmu demo ieraksts ieinteresēja ierakstu kompāniju “Translation Loss Records” (“Jarboe”)
Jau ar debijas albumu “The Galilean Satellites” (2005) grupa piesaista uzmanību tieši sava specifiskā skanējuma dēļ.
Grupas nākamais ieraksts “Project Mercury” kopīgā platē ar grupu “Balboa” 2007. gadā, kā arī aktīva koncertēšana ASV pamazām bruģē grupas ceļu uz panākumiem.

Grupas kontā albumi – “A Determinism of Morality” (2010) , “ The Anaesthete” (2013) , Quintessential Ephemera (2015) un jaunākais – aizgājušajā gadā izdotais albums “Utopioid” (2017) .

Foto: Aivars Ivbulis

Lasi vēl

Komentāri

bebra kungs 03.07.2018. 10:05
Ļoti gaidu!
un iesildīs protams tesa :D
Riekstiņš 03.07.2018. 15:17
Vai nav dažus gadus par vēlu?
Ko nozīmē par velu?
Prieks, ka kaut kas labs sāk notikt arī ārpus Rīgas! ;)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.