ZIŅAS

Latvijā viesosies metāla apvienība Tears of Fire no Irānas

Ian 08.10.2018. 08:53
Oktobrī ar trīs koncertiem Latvijā viesosies irāņu folk/doom apvienība "Tears of Fire".

Tears Of Fire ir grupa, kas salīdzinoši jauna, ar īsu, bet iespaidīgu vēsturi. Dibināta vien 1998. gadā, Teherānā, Irānā, kā grupa, kas spēlē kurdu black metal, līdz brīdim, kad sākas nepatikšanas ar policiju. Valstīs, kurās reliģisku iemeslu dēļ nedrīkst spēlēt mūzikas instrumentus vai rokmūziku, kas var rezultēties ar miesassodu, ieslodzījumu cietumā vai pat nāves sodu.

Sākotnējais grupas muzicēšanas žanrs bija kurdu black metal, kas pamazām transformējies eksperimentālā folk / doom metal žanrā. Grupa izdevusi divus ierakstus - split jeb kopierakstu "From The Wasteland" ("Tears Of Fire", "Mogh" , "Paganland") un ep "Doomed Doome" (2017) Muzikāli - savdabīgs austrumu tautas mūzikas, doom metal un black metal elementu sajaukums.

Grupas sastāvā - vokālists, ģitārists Lord Faustoos, Čaruk Revan - sitamie instrumenti, Konstance Merchand - vijole, čells.

Pie interesantajiem faktiem derētu minēt, ka grupas dziesmu nosaukumi ir arābu valodā, grupas vokālists koncertos uzstājas basām kājām, kas saslēgtas dzelžos, Vācijā šobrīd top īsfilma (kurdu vēsture un aizliegtā mūzika Irānā), bet grupas nostāja pret dzimtās zemes reliģiju un valsts pārvaldes režīmu ir ļoti noraidoša. Šobrīd grupa bāzējas Vācijā un šie būs viņu pirmie koncerti Latvijā.

Piektdien, 12. oktobrī, Liepājā, "Fontaine Palace"

Sestdien, 13. oktobrī, Jelgavā, "Melno Cepurīšu Balerijā"

Svētdien, 14. oktobrī, Rīgā, "Depo"

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.