ZIŅAS

Latvijā uzstāsies serbu pianists Nikola Cvetkovičs

Ian 28.11.2018. 09:22
Šajā nedēļa Rīgā, Liepājā un Jelgavā koncertēs par alternatīvās mūzikas pianistu dēvētais Nikola Cvetkovičs no Serbijas.

Nikola Cvetkovičš ir alternatīvās mūzikas pianists no Serbijas, kurš vispasaules mūzikas cienītāju atziņu sācis izpelnīties vietnē youtube.com, publicējot populāras dziesmas klavieru apdarē. 2017. gadā Nikola ieguva Zviedru progresīvā-metāla apvienības “Katatonia” atļauju veikt apdari grupas populārākajām dziesmām.

Pianists viesosies trīs Latvijas pilsētās un izpildīs sava pērn izdotā debijas albuma “Nikola Cvetkovic Plays Katatonia” koncertprogrammu. Šie būs vienīgie Nikola koncerti Baltijās valstīs.

Ceturtdiena, 29. novembrī – Rīgā, “Jaunatnes Teātris“ (A.Čaka iela 67/69,bijušais klubs “Bimini”)

Pēc pastiprinātas intereses, izpārdota mazā zāle Rīgas “Jaunatnes Teātrī” gaidītā Serbu pianista Nikola Cvetkoviča koncertam 29. novembrī. Koncerts tiek pārcelts uz teātra lielo zāli. Papildus biļetes pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē ticketshop.lv. Uz mazo zāli iegādātās biļetes saglabā sēdvietu numuru arī lielajā zālē.

Piektdiena, 30. novembrī – Liepājā, “Fontaine Palace”

Sestdien, 01. decembrī – Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”

Intervija ar Nikola Cvetkoviču lasāma vietnē tvnet.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.