ZIŅAS

Latvijā projekta Mixhell ietvaros uzstāsies Igors Kavalera

Mixhell 31.01.2020. 09:13
22. februārī, Liepājā, kultūras centrā “Wise”, uzstāsies projekts “Mixhell”, kura sastāvā darbojas Igors Kavalera

Plašākai publikai Igora Kavaleras vārds ir zināms saistībā ar trash metāla grupu “Sepultura”, kuru 1984. gadā dibināja kopā ar brāli Maksu Kavaleru. Vēlāk, 2008. gadā, abi brāļi izveidoja projektu “Cavalera Conspiracy”. Laikā starp abām grupām, ap 2005. gadu, Igors uzsāka dīdžejošanu kopā ar Laimu Leitonu, multimediju mākslinieci un mūzikas producenti. Abi mākslinieki ir pāris ne vien uz skatuves kā  projekts “Mixhell”, bet arī dzīvē – kopā audzinot savus piecus bērnus.

Projekta “Mixhell”  ietvaros mākslinieki dažādus elektroniskās mūzikas stilus, kā tehno, industrial un acid house, krusto ar rokmūziku un metālmūziku.  “Mixhell” priekšnesumā saplūst akustiski un elektroniski radītā mūzika - izmantojot savas zināšanas un spējas, Igors priekšnesumu papildina ar bungu spēli, šādi dodot papildu triecienu citādi standartā esošai deju mūzikas kompozīcijai, to padarot par neaizmirstamu piedzīvojumu. Projekts ir sadarbojies ar Džo Godardu (Joe Goddard) grupas “Hot Chip”  un Mutado Pintado no “Paranoid London” un citiem, Liepājā uzstāsies kā duets.

“Mixhell” priekšnesums notiks kultūras centrā “Wise” (Liepājā, Alejas ielā 9) 22. februārī, biļetes nopērkamas vietnē aula.lv. Pasākuma sākums plkst. 21., vakara ievadā plānots arī dīdžejsets. Plašāka informācija FB pasākuma lapā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS