ZIŅAS

Latvijā koncertēs itāļu smagās mūzikas grupa Fleshgod Apocalypse

Nabaklab/Melnā Piektdiena 17.03.2016. 15:46
26. maijā klubā „Melnā piektdiena” uzstāsies simfoniskā death metal meistari „Fleshgod Apocalypse” no Itālijas.

Grupa tika dibināta tikai 2007. gadā, taču šobrīd atrodas Itāļu metālmūzikas skatuves priekšgalā. Iedvesmojoties no tādām grupām kā „Morbid Angel”, „Deicide”, un „Cannibal Corpse”, kā arī no tādiem pazīstamiem komponistiem kā Francis Jozefs Haidns, Volfgangs Amadejs Mocarts un Ludvigs van Bēthovens, grupai ir izdevies apvienot pavisam atšķirīgus žanrus un radīt mūziku, kas ir spēcīga, iespaidīga un unikāla.

Šī gada februārī ierakstu kompānijas„Nuclear Blast” paspārnē dienasgaismu ieraudzīja grupas ceturtais studijas albums „King”. Kopš tā laika „Fleshgod Apocalypse” nepārtraukti koncertē gan Amerikā, gan Eiropā, lai atrādītu savu konceptuālo sniegumu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam.

Rīgas koncertu iesildīs cita labi zināma smagās Mūzikas grupa – “Hate” – no Polijas.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena no 17 eiro.

Koncertu rīko klubs „Nabaklab” sadarbībā ar biedrību „Kumos”.

Lasi vēl

Komentāri

Uhh! Šis būs jaudīgi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.