ZIŅAS

Latvijā koncertēs alternatīvās mūzikas pianists no Serbijas

alternative.lv 27.08.2018. 10:37
Novembrī ar trīs koncertiem Latvijā viesosies par alternatīvās mūzikas pianistu dēvētais mūziķis Nikolā Cvetkovičs no Serbijas.

Nikolā Cvetkovič ir klasiskās mūzikas pianists, kurš aizraujas ar rokmūziku. 2008. gadā sāka augšupielādēt savus skaņdarbus video vietnē “Youtube”  – galvenokārt grupu “Katatonia” , “Opeth” , “In Flames” , “Dark Tranquility” , bet to starpā arī grupu “Muse” , “Coldplay” un citu mūziķu dziesmas klavieru apdarē.

 2017. gadā viņa daiļradi pamana zviedru melodiskā metāla grupas “Katatonia” mūziķi, ar kuru atļauju digitāli izdots viņa pirmais albums “Nikola Cvetkovic Plays Katatonia”  (grupas labāko dziesmu izlase klavieru apdarē), kas mūziķim pievērsa pastiprinātu uzmanību ārpus dzimtās zemes robežām, pozitīvas atsauksmes un interesi visā pasaulē.

Nikolā savā daiļradē izmanto elementus no modernās un klasiskās mūzikas, transformējot alternatīvo mūziku vai smago roku klavieru skaņdarbos savā manierē.

Mūziķis Latvijā uzstāsies pirmo reizi, šie būs vienīgie viņa koncerti Baltijas valstīs.

Ceturtdiena, 29. novembrī – Rīgā, “Jaunatnes Teātris“ (A.Čaka iela 67/69 , bijušais klubs “Bimini” )

Piektdiena, 30. novembrī – Liepājā, “Fontaine Palace”

Sestdien, 01. decembrī – Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”

Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv.

 

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.