ZIŅAS

Latvijā atgriezīsies itāļi Kuadra

Kuadra 01.06.2016. 14:02
Šajā nedēļas nogalē Rīgā, Jelgavā un Liepājā koncertēs itāļu metāla apvienība "Kuadra".

Šajā nedēļas nogalē Latviju ar trīs koncertiem apciemos alternatīvā roka un post-metāla apvienība no Itālijas “Kuadra”. Savas Eiropas tūres ietvaros grupa sniegs trīs koncertus Latvijā: 2.jūnijā Rīgā, klubā “Nabaklab”, 3.jūnijā Jelgavā, klubā “Melno cepurīšu balerija”, un 4. jūnijā Liepājā, klubā “Fontaine Palace”. Grupas koncerttūre turpināsies līdz pat vasaras beigām, un tās ietvaros “Kuadra” uzstāsies daudzās Eiropas valstīs – Francijā, Čehijā, Austrijā, Vācijā, Polijā un citur.

“Kuadra” ir itāļu alternatīvā metāla grupa, kas izveidojās Vidževano 2006. gadā. Savās dziesmās grupas dalībnieki apvieno tādus stilus kā alternatīvais roks, reps un post-metāls. Lai arī dziesmu teksti galvenokārt ir itāļu valodā, tas neliedz “Kuadrai” veiksmīgi komunicēt par sociālām un eksistenciālām tēmām arī ar cittautiešiem.

Šī būs jau trešā reize grupas pastāvēšanas vēsturē, kad tā sniedz koncertus Baltijas valstīs. "Koncerti ir izteiksmīgi ar savu ekspresivitāti un enerģiju. Grupas dalībnieki uzstāšanos pārvērš par mijiedarbības pilnu dialogu ar klausītājiem - mūziķi mēdz lekt nost no skatuves, uzrunāt katru no klātesošiem atsevišķi, iekliedzot tieši viņam sejā kādu no būtiskākām un aktuālākām pasaules problēmām," savu uzstāšanos raksturo grupas pārstāvji.

Piesakies pasākumiem: 
Rīga - https://www.facebook.com/events/271856773165760/
Jelgava - https://www.facebook.com/events/387529854750758/
Liepāja - https://www.facebook.com/events/1568948870068933/

 

Lasi vēl

Komentāri

Čupakabra kautkāda.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.