ZIŅAS

Latvijas 1. Rokkafejnīca atklās koncertsezonu

Latvijas 1. Rokkafejnīca 08.10.2013. 11:27
Jau piektdien, 11. oktobrī ar vērienīgu koncertu un visdažādāko mūziku jauno sezonu pieteiks Latvijas 1. Rokkafejnīca - Reiterna nams.

Dinamiski un aizraujoši aizritējis jau pusotrs gads kopš leģendārais Reiterna nams Mārstaļu ielā Vecrīgā ieguvis līdz šim savā vairākus gadsimtus senajā vēsturē nebijušus vaibstus. Daudz dažādas mūzikas, spilgtu atmiņu, neaizmirstamu vēstures lapaspušu un cilvēki, kuri atraduši ceļu uz šo vietu, lai cienītu bijušos, baudītu esošos un ar pārliecību sveiktu katru nākamo no stāstiem, kas dzims šajā laikā un vietā.

11. oktobris ir datums, kad līdz galam vaļā būs Reiterna nama greznās durvis uz pārsteidzošo Latvijas 1. Rokkafejnīcas pasauli, kas pašā Rīgas sirdī ļauj aizmirsties un pazaudēties četros stāvos starp dažādiem notikumiem, pazīstamu, vārdā sauktu, spilgtas emocijas raisošu, kā arī jaunu un pārsteigumus gādājošu mūziku, pazīstamu un mazāk zināmu, bet allaž kolorītu mākslinieku izpildījumā. Šī būs pirmā reize kopš šajā vietā sākās Latvijas 1. Rokkafejnīcas laiks, kad vienlaicīgi atvērtas un pieejamas būs pilnīgi visas zāles, skatuves un telpas.

Par pirmajiem un zīmīgajiem jaunās sezonas akordiem šajā vakarā gādās gan mūziķi un grupas, kas komentārus noteikti neprasa, gan jaunāki vārdi mūzikas ārēs.

Bez liekiem paskaidrojumiem noteikti piesakāmi Igo, leģendārie Pērkons un Pienvedēja Piedzīvojumi, kuru lomu Latvijas mūzikas kartē grūti pārvērtēt. Latvijas 1. Rokkafejnīcas - Reiterna nams uz skatuves dēļiem sagaidīs arī grupas Indygo, Neon Saturdays, NightTales, Canzone, Oceanpath un allaž smalkos Very Cool People.

Dažādos stāvos, laikos un vietās līdz pat rītausmai muzikālos kokteiļus visprasīgākajiem klausītājiem un dejotājiem lūkos uzmeistarot allaž gaidītie Latvijas 1. Rokkafejnīcas dīdžeji Kaspars Bindemanis, Zane Stocka  un Mazais Arčijs ar rokkafejnīcas karaoki.

Savukārt, viens no īpašākajiem akcentiem sezonas atklāšanas programmā noteikti būs digitālā foto izstāde “Pirmās 600 dienas!”. Cits atpazīstamāks, cits ne tik ātri, virkne brīnišķīgu kadru par un ar cilvēkiem, krāšņiem notikumiem un neaizmirstamu kopābūšanu.


Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Marstaļu 2/4). Biļetes cena 5 Ls, tuvojoties pasākumam biļetes kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.