ZIŅAS

"Late Autumn Metal Party" Melnajā Piektdienā

Overcast Rain 07.11.2014. 11:03
22. novembrī tumšā metāla grupa Overcast Rain aicina uz smagās mūzikas pasākumu rudenīgās noskaņās ar vairāku grupu piedalīšanos.

Koncertā uzstāsies:

Overcast Rain (Dark Metal) (Liepāja).
Jauns bet pieredzējis sastāvs, kur dalībniekiem ir ap 10 gadu pieredze mūzikas lauciņā dažādos sastāvos.
Grupas pirmsākumi meklējami 2013. gadā, kad Mihails (vokāls un ģitāra) un Nikolajs (bungas) izdomāja atkal pievērsties mūzikai pēc ilgāka pārtraukuma. Pēc vairākām sastāva maiņām tika izveidots stabils sastāvs 2014. gada vasarā, kad grupai pievienojās Daņila (solo ģitāra) un Andre (bass). Pirmā uzstāšanās bija Liepājā klubā “Cherry”, grupas Bardak basista dzimšanas dienā, kur grupa guva skatītāju atbalstu un pozitīvu kritiku. Ar šo koncertu grupa sper nākamo soli, lai pieteiktu sevi Rīgas publikai.

Dark Nexus (Industrial / Gothic Metal / Dark Techno) (Rīga)
Pašmāju industriālā metāla grandi, grupa kas sevi ir jau daudzkārt pierādījusi ne tikai pašmāju publikai bet arī ārpus Latvijas. Grupas mūzikā ir manāms sajaukums no EBM, industriālā metāla un pašu radītā skanējuma kur sajaucas enerģiski ritmi ar vēsām elektronikas melodijām un agresīvam ģitāru partijām. Grupa izlaidusi šogad savu debijas EP Target.
Apēdājs (Alternative Rock / Alternative Metal / Gothic Metal)
Grupa tika dibināta, drīzāk radusies aiz kaut kādas iekšējas nepieciešamības. Tas notika tālajā 96. gadā, kad pasaule vēl bij traka un pulksteņa rādītāji griezās uz otru pusi.
Grupas sastāvs: Artūrs Jakovļevs - balss, ģitāra, Armands Butkevičs – bass Lauris Polinskis – bungas. Grupai ir iznācis albums “Mana vārna” 2012. gada 17. jūlijā.

Scent Of Blood (Death Metal) (Rīga)
Grupa Scent Of Blood tika dibināta 2011 gadā, kad Miks Bērzs (bass, vokāls) sadzēra kopā ar Daini Andersonu (solo ģitāra) (Dark Nexus), un pasvieda domu par grupas veidošanu. Sākās pirmie mēģinājumi un dalībnieku meklējumi. Grupai pievienojās buņģieris Krišjānis Purens un ritma ģitārists Hērods Liepiņš, kā arī sintezātoriste Ieva Klingenberga. Tā bija izveidojies pamatsastāvs un sākās pirmie koncerti, no kuriem viens bija noticies klubā ''Ziggy''. Pēc kāda laika bunģieris Krišjānis Purens pameta grupu, un sākās jaunā buņģiera meklējumi, kuri ieilga gadu. Šajā laikā sintezātoriste Ieva Klingenberga arī atvadījās no grupas. Kad beidzot bija atrasts jaunais buņģieris Kristiāns Voitkevičs un sintezātorists Raimonds Rubulis, radošais process varēja turpināties. Pēc kāda laika grupas bundzinieka vietu nomainīja Krišjānis Gērings. Grupas muzikālie iespaidi radušies no tādām grupām, kā Children Of Bodom, Black Sabbath u.c.
http://www.draugiem.lv/scentofblood/

Saintorment (Trash Metal) (Daugavpils)
Grupa Saintorment tika dibināta Daugavpilī 2013. gada pavasarī, kad ģitārists Romāns un basists Deniss nolēma paspēlēt kopā kādus vecus labus thrash metal kaverus. Piesaistot pie kopējas lietas bundzinieku Edgaru, grupa ķērās pie darba, un pirmie koncerti tapa jau 2013. gada rudenī. Īsajā laiku posmā Saintorment paspēja dalīt skatuvi ar tādiem Latvijas smagās skatuves pārstāvjiem, kā Rebel Riot, Asthma un Heavy Industry. Šobrīd grupa gatavo svaigu materiālu un ieraksta savas dziesmas.


+ DJ Metalguru (ex - “Fontaine Palace”)

Koncerta sākums 22:00
Klubs vaļā no 20:00

Ieeja: 4,00 EUR

Atzīmējies, ka nāksi:
https://www.facebook.com/events/304382263098700/
https://www.draugiem.lv/ev/18633192/late-autumn-metal-party-melna-piektdiena-22.11.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.