ZIŅAS

Lamb of God dokumentālā filma Kino Citadele

Kino Citadele 20.03.2014. 11:00
20. martā kinoteātrī Kino Citadele notiks Lamb Of God dokumentālās filmas As The Palaces Burn seanss un Burned In Blizzard jaunā EP prezentācija.

20:30 kinoteātrī Kino Citadele (13. janvāra iela 8, Rīga) tiks izrādīts pasaulslavenās metāla mūzikas grupas Lamb of God dokumentālās filmas "As The Palaces Burn" vienreizējs seanss. Pasākuma ietvaros īpašu sava jaunā EP ieraksta The Perspective of Alter Ego prezentācijas noklausīšanos piedāvās pašmāju grupa Burned In Blizzard.

Biļešu iegāde(skaits ierobežots) un pieteikšanās pasākumam.

As The Palaces Burn – dokumentālā filma par smagā metāla apvienību Lamb of God, kas iemantojuši fanu apbrīnu, pārdodot vairāk kā 2 miljonus albumu kopijas, kā arī izpelnoties četras Grammy Awards nominācijas. Filma ļauj sekot Lamb of God un fanu piedzīvojumiem dažādās pasaules vietās, kā arī uzzināt daudz jauna ekskluzīvā intervijā ar grupas dalībniekiem.

1995. gadā pieci puiši no Virdžīnijas, smagā metāla cienītāji, sāka muzicēt kopā. Viņi spēlēja gan pagrabos, gan noplukušos klubos, ierakstīja demo diskus, ieguva fanus no underground mūzikas cienītāju loka un galu galā deva grupai nosaukumu Lamb of God.

Tagad, vairāk nekā piecpadsmit gadus vēlāk, grupa Lamb of God ir guvusi tādus panākumus, par kādiem jaunieši, kas spēlē ‘garāžu grupās’ var tikai sapņot – viņi ir pārdevuši vairāk nekā divus miljonus albumu, ierakstījuši divus platīna DVD, četrreiz nominēti Grammy balvai un pārvērtuši savu smagā metāla cienītāju pulku vispasaules kopienā.

As The Palaces Burn ir pilnmetrāžas dokumentālā filma, kam pēc sākotnējās ieceres bija jāpavada grupa un tās fani turnejā pa visu pasauli, lai demonstrētu, kā mūs saista mūzika, kad nespējam atrast neko citu, kas būtu kopīgs. Taču 2012. gadā filmēšanas procesā sižets ieguva negaidītu dramatisku pavērsienu, grupai nokļūstot Kafkas cienīgā murgā, kad vadošo vokālistu Rendiju Blaitu apcietināja, apsūdzot netīšā kāda jauna fana slepkavībā Čehijā. Sekoja satricinoša tiesu drāma, kurai ar neatslābstošu interesi sekoja fani, draugi un ziņkārīgie visā pasaulē.

Filma uzņemta Kolumbijā, Venecuēlā, Meksikā, Indijā, Izraēlā un ASV.

Filmā tiks iekļauti gan jaunas, gan senākas intervijas ar grupas locekļiem, kas būs pieejamas ekskluzīvā kārtā uz lielā ekrāna tikai kinoteātru apmeklētājiem.

 

Lasi vēl

Komentāri

Matīss K. 21.03.2014. 11:41
Tiešām interesanta filma. Ļoti uzrunāja tas vienkāršums un patiesās emocijas un pārdzīvojumi! Vairāk tāda tipa filmas par cilvēkiem/grupām, kuriem/kurām ir ko teikt!
Žēl ka nebiju LV uz to laiku, bet nu neko darīt, jānopērk būs blurejs!
Biju uz Lamb Of God koncertu 18. janvārī. patika jau ļoti, bet pārāk daudz tautas un sapiests :)
nemaz nezināju par šādas filmas eksistenci. kkā pasen nav iznācis LOG pasekot.
Filma bija interesanta, bet kaut kas tomēr nebija. Pēc filmas sanāca ik pa laikam padomāt par filmas uzbūvi, un man šķiet, ka nav sanācis īpaši veiksmīgi apvienot abus stāstus. Atsevišķi, protams, ir interesanti, kā cilvēki uztver metālu visā pasaulē, vai arī ko darīt, ja tavas mūziķa gaitas tiek apdraudētas, bet tomēr saliekot abus stāstus kopā sanāk ne šis, ne tas. Tas tā kā uzņemt filmu par mūsu prezidentu un filmas vidū sākt stāstīt par prezidenta pils ugunsgrēku.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.