ZIŅAS

Laimē biļetes uz koncertu "Par Latviju!"

Alternative.lv 13.03.2013. 19:33
Atbildi uz trim vienkāršiem jautājumiem un laimē divus ielūgumus uz koncertu "Par Latviju!", kurā uzstāsies tādas apvienības kā "Pērkons", "Inokentijs Mārpls", "Wagars", "Vilki", dziesminieks Haralds Sīmanis un citi.

KONKURSS NOSLĒDZIES! 

Konkursā uzvarējusi ir Zane L. (z***.l********@gmail.com) ar kuru sazināsimies personīgi. 

Atgādinām, ka Rokkafejnīcas 2. Stāvā uzstāsies: Pērkons, Inokentijs Mārpls, Deodium, Wagars un Vilki.

Pagraba skatuvē ar savu uzstāšanos sniegs vairāki dziesminieki – Valdis Atāls un Ilze Grunte, Uldis Kākulis, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Arnis Neretnieks un Einārs Kvilis, Antra Prokofjeva, grupa ‘’2tie’’ un vairāki jaunie dziesminieki. Pēc tam – latviešu mūzikas diskotēka.

Katru gadu marta mēnesī Latvijā notiek karavīru piemiņai veltīti pasākumi, kas simbolizē latviešu neremdināmo vēlmi pēc brīvības un neatkarības. Tāpēc ikviens – jauns vai vecs – tiek aicināts šajā dienā apmeklēt koncertu un ar savu klātbūtni kopīgi godināt latviešu varoņus, kuri pašaizliedzīgi cīnījās un kara laikā aizstāvēja savu Tēvu mājas.

Ieeja Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Reitera Namā, Mārstaļu ielā 2/4) no plkst. 18.00, pasākuma sākums plkst. 19.00.

Lasi vēl

Komentāri

Kad varēs uzzināt rezultātus?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.