ZIŅAS

Laika Suns un S.I.L.S. starp Alternative.lv Gada balvas īpašajiem viesiem

Alternative.lv 26.01.2016. 11:30
“Alternative.lv Gada balvu" papildina piecas grupas, kas ar īpašiem priekšnesumiem uzstāsies ceremonijas laikā 12. februārī naktsklubā “Pūce, Klubs Naktī”.

Ar īpaši šim vakaram sagatavotiem akustiskajiem priekšnesumiem 12. februārī uzstāsies tādas grupas kā Laika Suns, S.I.L.S. un Laime Pilnīga. Dodot iespēju sevi pierādīt arī jaunajām grupām, šogad balvu pasniegšanā uz skatuves kāps pavisam svaigā rokgrupa Ādažu Shipsi, taču par balli ceremonijas noslēgumā rūpēsies pašmāju senākā aktīvā SKA grupa All Day Long.

Par muzikālo noformējumu un dejām visas nakts garumā gādās dīdžejs AI-VA.

Balsojums norisinās šeit!

Līdz 5. februārim aizvien norisinās Gada balvas klausītāju balsojums, kur ikviens ir aicināts atbalstīt savus favorītus piecās nominācijās. Savukārt 6. februārī klubā “Nabaklab”, grupu Sanctimony un Harta koncertā, tiks paziņoti finālisti.

Balvas ar “Spirits & Wine” atbalstu tiks pasniegtas kategorijās “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās". Portāla pārstāvji pasniegs arī “Alternative.lv special” balvu par īpašu ieguldījumu Latvijas alternatīvās skatuves attīstībā. Trijās kategorijās uzvarētāju noteiks īpaši pieaicināta žūrija, taču divās - klausītāju balsojums.

Atgādinām, ka pērn balvu par gada labāko albumu saņēma ansamblis “Manta”, savukārt “Darrva” tika atzīta par gada jauno grupu. Video nominācijā uzvarēja "Momend" ar klipu dziesmai "Another Human Being", bet klausītāju balsojumā "Zelta bumbieri" saņēma apvienība "Jūdas graši". Tāpat “Alternative.lv” balvu pasniedza grupai “Aurora” par “Gada atgriešanos”, savukārt studijas “Hodila records” saimnieks Ģirts Laumanis saņēma specbalvu par ieguldījumu Latvijas skatuves attīstībā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.