ZIŅAS

Laibach izdod remiksu albumu un koncertē Latvijā

Nabaklab 17.03.2015. 10:03
Ceturtdien, 19. martā klubā „Melnā Piektdiena” uzstāsies leģendārā slovēņu grupa „Laibach”. Koncerts notiks nedēļu pirms remiksu albuma „Spectremix” iznākšanas.

30. marts grupai „Laibach” būs īpašs – dienasgaismu ieraudzīs apvienības 2014. gada albuma „Spectre” papildizdevums „Spectre Digital Deluxe” un remiksu albums „Spectremix”. Pēdējais grupas veikums ticis labi novērtēts neskaitāmos mūzikas izdevumos un pārizdotajā albumā iekļautas arī vairākas līdz šim nedzirdētas kompozīcijas. Autoritatīvais izdevums „The Guardian” par „Spectre” saka: „Ar jaunā albuma iznākšanu, „Laibach” brīvi runā par Snoudenu, „WikiLeaks”, Eirozonas problēmām un Arābu pavasari. Šis ir labs laiks, lai beidzot novērtētu šo neparasto un bieži pārprasto mūzikas apvienību”.

„Laibach” šobrīd aktīvi koncertē un strādā pie filmas „Iron Sky: The Coming Race” skaņu celiņa. Grupa dibināta 1980. gadā un bijusi daļa no slovēņu mākslas kustības „Neue Slovenische Kunst”, ar ko tā laika Dienvidslāvijas Sociālistiskajā Federatīvajā Republikā nonākuši disidentu statusā. „Laibach” par savu lielāko iedvesmas avotu minējuši tādi smagās un industriālās mūzikas grandi kā „Rammstein” un „Ministry”.

19. marta koncerta sākums plkst. 22:00, ieeja no plkst. 21:00. Klubs „Melnā Piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c. Biļetes uz koncertu pieejamas „Biļešu Serviss” kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv. Koncertu rīko klubs „Nabaklab”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.