ZIŅAS

LABA DABA jau šonedēļ

Kristīne Pinkule 30.07.2013. 14:35
Šogad festivāls norisināsies no 2. - 4. augustam atpūtas kompleksā ‘’Ratnieki’’, Līgatnes pagastā

LABA DABA ir starptautisks mūzikas festivāls, kas jau piekto gadu notiek atpūtas kompleksā ‘’Ratnieki’’, Līgatnes pagastā. Šogad festivāls norisināsies no 2. -4. augustam. Uz sešām festivāla skatuvēm varēs dzirdēt grupas un DJ apvienības no visas pasaules, kas spēlē regeju, etno-folku, roku, elektro un citus žanrus un to variācijas – kopā 60 koncertu! Paralēli bagātīgajam muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās darbnīcas, kā arī būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs.

Festivālā uzstāsies trešā viļņa ska grupa „The Toasters” no ASV - vecākā šī žanra muzicējošā grupa Amerikā. Leģendārajiem „The Toasters” pievienosies „Barto” no Sanktpēterburgas. Grupa fanu atbalstu iemantojuši, pateicoties savu dziesmu tekstu tiešumam un kritikai, kas veltīta Krievijas varas orgāniem un pastāvošajai politiskajai kārtībai. Tumšākā festivāla noskaņa meklējama slavenā mūziķu kolektīva „Deine Lakaien” akustiskajā koncertā. Vācijas kulta grupa, kā liela daļa citu apvienību, kas uzstājas festivālā, eksperimentē starp dažādiem mūzikas žanriem (folk, techno, industrial, goth, new wave, ambient un rock), nevienu no tiem nespēlējot klasikā izpildījumā. Turklāt šis koncerts būs īpašs ar to, ka grupa uzstāsies spēlējot uz flīģeļa.

LABĀ DABĀ būs iespējams dzirdēt arī: „Inokentijs Mārpls”, „All Day Long”, „Carnival Youth”, „Audience Killers”, „Oyaarss”, „Apziņas parazīti”, „Rebel riot”, „Band mango” un „PND”, „Baložu pilni pagalmi”, „Zig zag”, „Apofez sound system”, „Laiksne”, „Trakula”, „Vētras saites”, „Vējam kabatā”, „Parara”, „Tribes of the city”, „Satellites LV”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, Nils Īle un „Afro ambient”, „Skumju akmeņi”, „Rūsa”, „Manta”, „Soundarcade”, Elizabete Balčus, „Rīta stienis”, „Komjaunatne”, apvienība „7 pieauguši vīrieši”, kas šogad uz skatuves kāps kopā ar dziedātāju Olgu Rajecku, „Jumprava”, „Abdul Camara” ar grupu, kas ir starptautisks muzikāls projekts, kuru pārstāv mūziķi no Ganas un Zviedrijas. 

Festivāla radošās aktivitātes sniegs iespēju piedalīties vairākās darbnīcās un sporta spēlēs. LABA DABA piedāvā Kino Mājā skatīties kino, skatīt festivālu no augšas ar katapulta palīdzību, doties meža takās, piedalīties futbola un volejbola turnīros, izliet savu krūšu tēlu gipša darbnīcā, tikt pie hennas tetovējuma, iegūt jaunas iemaņas radošās darbnīcās, celt telti pasakainā ābeļdārzā un līdzi darboties citās aktivitātēs.

LABA DABA pazīstams ar savu tīrību un draudzīgo atmosfēru pret dabu un visām paaudzēm. Īpaši padomāts par bērniem– katru dienu darbosies bērnu māja, kur atvases varēs atstāt jauku un pieredzējušu auklīšu uzraudzībā, kā arī jaunajām ģimenēm ar bērniem tiek nodrošināta atsevišķa telšu pilsētiņa, kurā rūpīgi ievērots klusums.

Pilna festivāla programma, aktivitātes, radošās darbnīcas un jaunumi festivāla mājas lapā www.labadaba.lv.

Biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Par zemākām cenām biļetes var iegādāties klubā NABAKLAB, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

Bērniem līdz 12 gadiem ieeja arī šogad bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.