ZIŅAS

Laba Daba izziņo visu festivāla muzikālo programmu

Laba Daba 30.06.2014. 10:44
Līgatnes pagasta „Ratniekos” notiekošais festivāls Laba Daba izziņo mūziķu pilno sarakstu, kas no 1. līdz 3. augustam kāps uz kādas no četrām galvenajām skatuvēm.

Galvenais festivāla viesis šogad būs reggae mūzikas pirmrindnieks Lee „Scratch” Perry no Jamaikas. Kopumā gaidāms plašs ārvalstu mūziķu klāsts - uzstāsies „Maggot Prom” no Somijas, „Masha’s Datcha” no Francijas, „Spiritual Seasons” no Ukrainas, „Theodor Bastard” no Krievijas, leģendārā Kanādas pankroka grupa „SNFU”. Festivālā viesosies arī perkusionists un afrikāņu deju meistars Abdoullai Camara ar grupu no Gvinejas, kuri aizvadītajā gadā uzstājās kopā ar Nilu Īli. Šogad Abdoullai Camara klausītājiem piedāvās īpašu individuālo programmu.

Dalību festivālā apstiprinājuši pašmāju mūziķu apvienības: „K-Remonts”, „Oroboro”, „Gaujarts”, „Zari”, „Momend” „Oranžās brīvdienas”, „Skyforger” ar folkmūzikas programmu, „Striķis”, Roberts Gobziņš un „Resnie putni”, „Starmetis”, „Suņa stunda”, „Das Sonntags Legion”, „The Black Tea”, „Vecpilsētas dziedātāji”, „Māsas Dimantas”, „Omerta”, „Dust Devil Drive”, „Marta migla”, „Dzelzs vilka jauno Jāņu orķestris”, „Stūrī zēvele”, „Baložu pilni pagalmi”, „Nepieradinātā folka orķestris”, „Gas Of Latvia”, LU jauno grupu konkursa „Hadrons” uzvarētāji „DJ Krankenwagen”, „Frontlines”, „Deskalighters”, „Alis P”, „Amorālā psihoze”, „Laika suns”, „PND”, „Konservētie stringi”, „Vipp basbočka”, „UMAY”, „Bērnības milicija”, „Dārdi”, Nils Īle un „Afro ambient”, Reinis Jaunais un Arturs Veinbergs.

Festivālā gaidāmi vairāki īpaši notikumi – vienīgais „Zig Zag” festivāla koncerts ar Gvido Lingas līdzdalību, vienīgais grupas „F[ei]k” atkalapvienošanās koncerts, viens no trim leģendārās grupas „K Remonts” vasaras koncertiem un pirmā „Dzelzs vilks” bundzinieka Mārča Judža jaunās grupas „Ryga” uzstāšanās. Tāpat ekskluzīvs priekšnesums gaidāms no dueta Čipsis un Dullais, kuri būs radījuši programmu kopā ar bigbendu. Savukārt, turpinot kora mūzikas tradīciju, festivālā šajā gadā uzstāsies Latvijas Universitātes koris „Juventus”.

Uz elektroniskās mūzikas skatuves „Kraukļa ligzda” uzstāsies „Electric Monk” no Vācijas, dubstep apvienība „3421” no Izraēlas, Aries no Lielbritānijas, kā arī Latvijas pārstāvji - Kodek , 2b, Oxid, Juritah, SairaM, ViesacH, AON, Vibe55, Ragava, Sobol. „Kraukļa ligzdā” paredzēta arī vienreizēja hip-hop mākslinieka Jacques of S’T’A uzstāšanās.

Kā ik gadu, festivālā būs nopietna paralēlā programma visām paaudzēm – radošas darbnīcas, kino, teātris, dažādas spēles, nodarbības un sports. Festivāla programmā gaidāmi papildinājumi, kuriem iespējams sekot www.labadaba.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.