ZIŅAS

"Laba Daba" ieskaņas pasākums klubā "Nabaklab"

Nabaklab 30.01.2015. 10:32
Sestdien, 31. janvārī klubā „Nabaklab” notiks starptautiskā mūzikas festivāla „Laba Daba” ieskandināšana, kurā uz skatuves kāps somu grupa „Kiveskives”, „Roz Vitalis” no Krievijas un festivāla ilggadējie viesi – Nils Īle ar „Afro Ambient” un perkusionists Abdoullaye Camara no Gvinejas.

Līdz šīgada festivālam „Laba Daba” atlikusi 181 diena un, to atzīmējot, sestdienas vakarā uz „Nabaklab” skatuves kāps vairāki dažādi ārvalstu un pašmāju mūziķi.

Somu grupa „Kiveskives” izveidota 2008. gadā un tās dalībnieki apvienību vairāk uzskata par prāta stāvokli, nevis muzikālu apvienību. Droši vien tas tādēļ, ka grupa neiegrožo sevi konkrēta žanra rāmjos un tās mūzikā apvienotas psihodēliskā roka, indie mūzikas un elektroniska, dejojama Nintendo rock iezīmes, ko „Kiveskives” brīvi kombinē, kā vien ienāk prātā.

„Roz Vitalis” no Krievijas ierindojami prog rock žanrā, pie kura viņi pieturas diezgan stingri, taču nevienu brīdi nepaliek klišejiski un nerada nogurdinošo „šis ir kaut kur jau dzirdēts” sajūtu. Grupa Baltijā koncertējusi vairākkārt, tajā skaitā festivālā „Baltic Prog Fest” Lietuvā.

Pasākumā uzstāsies arī „Laba Daba” regulārie viesi Nils Īle ar perkusionistu apvienību „Afro Ambient” un Zviedrijā dzīvojošais gvinejietis – dejotājs un perkusionists Abdoullaye Camara, kurš līdz šim festivālā uzstājies divreiz, savukārt Latvijas mūzikas klubā pirmo reizi.

„Laba Daba” ir starptautisks mūzikas festivāls, kurš šogad Līgatnes novada Ratniekos norisināsies sesto reizi, bet kopumā – septīto. Biļetes uz festivālu jau pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs un jāatzīmē, ka 31. janvāris būs pēdējā diena, kad biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.