ZIŅAS

„Laba Daba” ieskaņas pasākumā uzstāsies dziesminieks Džims Krofts

Nabaklab 10.07.2015. 10:34
Piektdien, 10. jūlijā klubā „Nabaklab” notiks „Laba Daba” ieskaņas pasākums, kurā uz skatuves kāps dziesminieks Džims Krofts festivāla viesi Guntis Veilands un Lelde Riteniece.

Bieži dzirdēts, ka mūzikas industrija ir nežēlīga un spējīga gan radīt, gan iznīcināt mūziķu karjeras. Par to vislabāk spēs pastāstīt Džims Krofts (Jim Kroft), ar kuru savulaik noticis gan viens, gan otrs un mūziķis uzskata, ka kalpo par labu piemēru, cik grūti sadarboties ar lielajām mūzikas ierakstu kompānijām un tā saukto „lielo mūzikas biznesu”. To sapratis, Krofts radikāli mainīja savu karjeru un uzsāka ilgstošu projektu ar nosaukumu „Journeys”, kuru laikā uzstājies gan Āfrikā, gan Ķīnā, sadarbojoties ar vietējiem mūziķiem, un šobrīd plāno nākamos ceļojumus, kuru sarakstā ir arī Latvija.

Vakara gaitā ar koncertu klubā viesosies arī Guntis Veilands un Lelde Riteniece, bet par DJ pienākumiem rūpēsies cits duets – savulaik populārās pašmāju hip-hop grupas „S’T’A” līderis Jacques of S’T’A un reggae dīdžejs. Mistah Zivs.

„Laba Daba” ir starptautisks mūzikas festivāls, kurš norisināsies Līgatnes pagasta „Ratniekos” 31. jūlijā un 1. augustā, uz piecām skatuvēm piedāvājot vairāk kā sešdesmit mūziķu un dīdžeju uzstāšanos.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00. Ieejas maksa nebūs jāmaksā tiem, kam ap roku būs kāda no iepriekšējo gadu „Laba Daba” festivāla aprocēm.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.