ZIŅAS

Laba daba 2016: Ej apskrieties! izziņo skatuves programmu

Laba daba 28.07.2016. 14:00
Festivālā "Laba daba" uz "Ej apskrieties" skatuves kāps 11 grupas un 6 dīdžeji!

Uz "Ej Apskrieties" kāps apvienības TESAWagarsHuiabella Fantastica (Igaunija), FreelancersKapakmensKonservētie StringiLīdz PēdējamGené KruppaMorālā AtejaJohnny & The Burnouts un Beyond The Borders, savukārt par muzikālo noformējumu starp grupām un balli līdz rītam rūpēsies "Ej Apskrieties Dj Komando Crew", Uldis Rudaks, Stass (Beyond the Borders), Nenotveramais Atriebējs (RadioNABA), Strob un DJ Grautinsh (alternative.lv). Ar pilnu festivāla "Laba daba" muzikālo programmu un uzstāšanās laikiem vari iepazīties šeitNo 5. līdz 7. augustam notiekošais starptautiskais mūzikas festivāls "Laba daba" papildina jau zināmo mūzikas programmu. Kā ierasts, festivālā uzstāsies vairāk kā astoņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju uz kopumā sešām skatuvēm.

Arī šogad papildus Latvijas mūziķu koncertiem, festivāls piedāvā plašu ārvalstu mūziķu klāstu – "Laba daba" viesosies elektroniskā indie grupa „Lust for Youth” no Dānijas, leģendārie EBM mūziķi „Die Krupps” no Vācijas, „Superbesse” no Baltkrievijas, „Spichki” no Lietuvas, „St. Cheatersburg” un „Kali Briis Band” no Igaunijas, „Spiritual Seasons” no Ukrainas, pankroka grandi „T.S.O.L.” no ASV, elektroniskās mūzikas projekts „Shtuby” no Izraēlas un Krievijas uzlecošā mūziķe Kedra.

Starptautiskajam mūzikas festivālam Laba Daba šis būs jau astotais norises gads. Bet Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” Līgatnes pagasta Ratniekos, tas notiks septīto reizi. Biļetes uz festivālu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī interneta vietnē www.bilesuserviss.lv . Savukārt ar atlaidi tās iegādājamas klubā „Nabaklab”. 

Lasi vēl

Komentāri

Katamarans 29.07.2016. 13:46
Diezgan interesanti, ka labākais ''rokfestivāls'' šogad, pats pēc būtības nemaz nav ''rokfestivāls''.
Nevaru sagaidīt!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.