ZIŅAS

Koncertu Rīgā sniegs Lord Bishop no ASV un Louie Fontaine

A Nice Place 31.05.2013. 00:08
30. maijā Alternatīvās mūzikas un mākslas klubā „A Nice Place” plkst. 20:00 uzstāsies Lord Bishop no Amerikas un Louie Fontaine ar grupu no Liepājas. Koncertu iesildīs rīdzinieki Rebel Riot.

Grupa „Lord Bishop” ir aizraujošs un muzikāli apdāvinātākais rokmūzikas trio 21. gadsimtā. „Lord Bishop” izpilda dažādu mūzikas stilu sapludinātu mūziku – hardrock, funk, blues, jazz, reggae un punk šo visu mūzikas stilu kopumu saucot par „Sex Rock”. Lielākoties grupa ietekmējusies no 70-to un 80-to gadu mūzikas.

Luijs Fonteins (Louie Fontaine) jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss, dzimis Dānijā, bet nu jau 20 gadus dzīvo Liepājā un uzskata sevi par īstu liepājnieku! Luijs Fonteins ir mākslinieks, mūziķis un veiksmīgs biznesmenis. Pavadīto gadu laikā Latvijā, Fonteins kļuvis par vienu no Liepājas simboliem.

Luiji Fontaine ar grupu „Starlight Searchers” viesosies Rīgas klubā „A Nice Place” sava jaunā albūma „Buried and Blessed” prezentācijas ietvaros. Šobrīd notiek grupas Eiropas tūre un līdz šim jauno materiālu grupa ir paspējusi atrādīt Vācijā, Polijā, Dānijā, Krievijā u.c.

„Rebel Riot” aizsākumi meklējami 2007. gada vasaras nogalē. Grupa izpilda rock’n’roll mūziku galvenokārt ar 70-to un 80-to gadu ietekmēm no smagā metāla un klasiskā roka, ar laiku arī smeļoties idejas no 60-tajiem, agrīnā blūza, rockabilly, klasiskā džeza, psihodēliskā roka, panka.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.