ZIŅAS

Ko varam sagaidīt no SOAD?

Kristers Krūmiņš 21.12.2012. 17:43
Krietns laiks pagājis kopš System of a down izdeva savus pēdējos studijas albumus „Hypnotize” un „Mezmerize”. Tas notika 2005. gadā un kopš tās reizes grupa izlēma doties atpūtā, atstājos savus fanus neziņā par nākotni. Protams, pa šo laiku mūziķi nesēdēja rokas klēpī salikuši.

Ko varam sagaidīt no SOAD tuvākajā laikā?

Atklāti sakot, no pašas grupas neko! Grupas līderis Serdžs Tankjans (Serj Tankian) saka, ka tuvākajā laikā viņš plāno izdot kārtējos albumus, proti, džeza albumu „ Jazz-Iz-Christ” un simfonisko albumu „ Orca”, kurš iznāca jau šā gada Novembrī, un ka System of a down vēl jaunu albumu negrasās izdot. Mūziķis atzīst, ka domas par jauna SOAD albuma izdošanu ir, bet kad tas notiks, viņš pats nezina. „We have not made a plan to do it as of yet. I think it’s something that we’ll get together at the right time when we all have that head space and do it. But, you know, it hasn’t been that time yet, so I think everyone will know when it is. It’s as simple as that”. Varu pieminēt, ka Tankjans līdz šim ir izdevis jau četrus albumus:

  • Elect the dead (2007)
  • Imperfect Harmonies (2010)
  • Harakiri (2012)
  • Orca (2012)

Šaubas par System of a down jaunā albuma izveidi arī pastiprina grupas ģitārista Dārona Malakiana (Daron Malakian) plāni par jauna albuma izveidi savam projektam Scars on Broadway., kurš 2008. gadā jau izdeva albumu ar tādu pašu nosaukumu. Jaunā albuma nosaukums vēl nav zināms, bet tā izdošana plānota 2013. gadā. Dārons par SOAD izsakās šādi: „ It’s a little tough. Because there are some things that would work for either band. But right now System is just playing live. To get that band back together in the studio means getting fout different guys back together, and I dont know when that will happen”.  

Grupas bundzinieks Džons Dolmajans (John Dolmayan) cer, ka, kā viņš pats saka,  „on-hiatus-but-still-playing-shows-but-refuse-to-record” grupa, ideālajā gadījumā, jau nākamgad atgriezīsies studijā, lai atkal publikai pasniegtu mazliet haotiska metāla, bet tomēr kā citus grupas dalībniekus, tā arī Džonu māc šaubas, kad tas īsti notiks, un viņš atzīst, ka , atklāti sakot, viss ir atkarīgs no Serdža.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.