ZIŅAS

Klusā sestdiena Ādmiņu ielā

Eschatos/9horizon 17.04.2014. 10:45
Klusajā sestdienā, 19. aprīlī Ādmiņu ielā 4 koncertēs melnmetāla apvienība Eschatos un sludge pārstāvji 9horizon.

Eschatos aizvadījuši veiksmīgu gadu, šī gada februārī tiekot godāti kā labāka metāla albuma autori, kā arī ar albumu Hierophanies guvuši plašu atzinību starptautiskā mērogā, ierindojoties labāko trešā „black metal” viļņa albumu vidū. Eschatos klusajā sestdienā sola klausītājus iepazīstināt ar jaunu materiālu.

9horizon mūziku raksturo lēnas, garas kompozīcijas, kuras bieži vien sastāv tikai no pāris akordiem, psihadēliskām, cikliskām tēmām, bieži vien pat pietuvojoties avangarda estētikai vai pat frīdžezam. Grupa uzsver, ka mūzika nedrīkst kļūt tikai par izklaides vai fona piepildītāja elementu, bet tai jāsaglabā spēcīga kairinātāja vai pat sociāla pētījuma funkcija. 9horizon koncerti var spēcīgi atšķirties viens no otra, jo lielu lomu spēlē improvizācija skaņdarbos, katru izpildījumu padarot par unikālu un neatkārtojamu. Mūzika tiek radīta, nevis tikai izpildīta tieši uz skatuves.

Sākums 20.00

Lasi vēl

Komentāri

Labs plakāts
psihodēlisks, nevis psihadēlisks. koncerts labs.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.