ZIŅAS

Klubā „Nabaklab” uzstāsies Dzelzs Vilks

Nabaklab 10.03.2015. 14:58
Gatavojot jaunu rokmūzikas albumu, piektdien, 13. martā, pēc ilgāka laika klubā „Nabaklab” uzstāsies Dzelzs Vilks.

Koncertā „Dzelzs Vilks” asinās dzīvo nervu ar pilnu rokenrola jaudu no grupas labi zināmās daiļrades, kā arī ar reti atskaņotām kompozīcijām un pavisam jaunām skaņām.

„Dzelzs vilks” ir viena no pazīstamākajām latviešu rokgrupām - sešu Mūzikas ierakstu Gada balvu īpašnieki, izdevuši 13 studijas albumus, radījuši mūziku Dailes teātra izrādēm „Man arī būtu bail” un „Tas trakais, trakais Harijs”, līdztekus eksperimentējot ar tautas mūziku, kā arī sacerot skaņu celiņus laikmetīgās dejas izrādēm. Jaunākā no tām, Olgas Žitluhinas „Ārā” nesen ieguvusi „Spēlmaņu nakts” balvu kā 2014. gada labākā deja izrāde.

Šobrīd „Dzelzs vilks” pēc ilgākas radošas atkāpes dodas jauna rokmūzikas albuma virzienā, un laiku pa laikam koncertē faniem.

„Vienmēr ir lieliski izmēģināt jaunas idejas koncertā, jo, mūsuprāt, albumam ir jātop koncertos, citādi studijas ieraksts riskē kļūt par sterilu nošu kopojumu. Dzelzs vilkam tā ir pārbaudīta prakse - jaunās dziesmas rūdīt koncertos, un šī ir lieliska izdevība,” saka Juris, piebilstot - „Pēc ilgāka laika ar prieku atgriežamies Nabaklab, lai nosvinētu arī radio „Naba” atgriešanos ētera viļņos.”

Piektdienas vakarā klubā „Nabaklab” uzstāsies arī grupa „Bloody Heels”. „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un pasākuma dienā to cena pieaugs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.