ZIŅAS

Klubā Nabaklab notiks vairāku Cēsu mūziķu koncerts

Nabaklab 09.03.2016. 16:33
11. martā klubā "Nabaklab" notiks tematisks vakars vairāku Cēsu mūziķu un grupu uzstāšanos.

"Transleiteris” ir neparasts duets Latvijas popmūzikas skatuvē. Gadiem ilgi abi kungi nebeidz pārsteigt klausītājus ar asprātīgām idejām, profesionāli parodējot gan pasaules, gan pašmāju mūzikas zvaigznes un pavisam nesen apvienība ķērusies arī pie savu oriģināldziesmu radīšanas. „Transleitera” dziesma „Porziņģis” ir viens no retajiem pašmāju hītiem, kas pārsniedzis miljons skatījumus vietnē „Youtube”, kā arī, pateicoties dziesmai, puiši noslēguši līgumu ar ietekmīgo sporta mediju ESPN.

„Pisang Ambon” pirms pāris gadiem svinēja savu divdesmito jubileju. Grupu 1994. gadā dibināja tās bundzinieks Kristaps un ģitārists Matīss. Lai gan gadu gaitā grupas sastāvs un mūziķu daudzums bijuši mainīgi, apvienība joprojām spēlē pašradīto rokmūziku, kuru grūti ielikt kāda žanra rāmjos.

Lai gan grupas „Side Of Pain” nosaukums izraisa asociācijas ar smago mūziku, un tas nav tālu no patiesības, cēsinieki spējuši smagnējus ģitāras rifus apvienot ar melodisku rokmūziku. Apvienība pastāv kopš 2004. gada un šobrīd uzstājas kā trio.

Vienīgais solomūziķis Cēsu mūzikas vakarā būs dziesminieks Zaķis – samērā unikāla parādība Latvijas pankroka skatuvē – brīžiem uzstājoties viens, brīžiem ar pavadošo sastāvu, Zaķis vienmēr izaicina un pārsteidz. Viņa kvalitāte nav spēlētprasmē, bet gan attieksmē un skatuves tēlā

.

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12:00, pasākuma sākums plkst. 21:00

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.