ZIŅAS

Klubā Melnā Piektdiena uzstāsies Crowbar

Melnā Piektdiena 27.04.2018. 14:45
Svētdien, 1.jūlijā, klubā "Melnā Piektdiena" viesosies sludge metal mūzikas pārstāvji no ASV - apvienība "Crowbar".

Kolektīvu 1988.gadā dibināja mūziķis Kirks Vindšteins (Kirk Windstein), Ņjūorleānā (Luiziānā). Faktiski grupa tika izveidota uz Vindšteina iepriekšēja projekta "Shell Shok" pamata. Protams, tas ietekmēja arī mūzikas skanējumu un daudzās kompozīcijās var dzirdēt hardcore un punk žanra iezīmes.

"Crowbar" ieguva popularitāti tikai 1993. gadā, kad viņi bija izdevuši otru albumu "Crowbar". Tieši šajā gadā kolektīvs pieteica sevi plašākam klausītāju lokam, parādoties mūzikas kanāla MTV rubrikā "Headbanger’s Ball". Lielu lomu šeit spēlēja arī grupas ciešā draudzība ar leģendāro "Panteru".

Šobrīd "Crowbar" diskogrāfijā vienpadsmit studijas albumu, pēdējais – "The Serpent Only Lies" (2016) iznācis sadarbībā ar alternatīvās mūzikas leiblu E1 Music.

Rīgā kolektīvs viesosies tūres "The Serpent Only Lies" ietvaros, kurš esot īpašs ar basģitārista Toda "Sexy T" Strenža (Todd “Sexy T” Strange) atgiešanos grupā. Tods bija atstājis "Crowbar" 1999.gadā, bet tagad esot atpakaļ un gatavs kopā ar Vindšteinu, bundzinieku Tomi Bārkliju (Tommy Buckley) un ģitāristu Metu Brensonu (Matt Brunson) virzīt "Crowbar" uz tālākiem panākumiem.

"Tods palīdzēja izveidot "Crowbar", tādēļ viņa atgriešanās ir ļoti svarīga man un arī mūsu faniem. Lieliska ir sajūta, kad viņš ir kopā ar mums uz skatuves. Tā ir jauna iedvesma un palīdz grupu padarīt stiprāku.", - uzskata Kirks Vindšteins.

Koncerta sākums plkst.20:00. Biļetes nopērkamas vietnē www.ticketshop.lv .

Lasi vēl

Komentāri

Mohawk Ushanka 28.04.2018. 16:59
"Hardcore" un "Punk" ietekme mūzikā? Pirmkārt, sludge metal pēc definīcijas ir doom metal un hardcore hibrīds, savādāk grupa nemaz nebūtu sludge metal. Otrkārt, "hardcore" pats par sevi ir panka agresīvāks apakšžanrs, nezinu, tāpēc arī pilnais nosaukums ir "hardcore punk". Treškārt, sludge metal tiešas ir tikai "hardcore punk" ietkeme, nav klasikā, non hardcore punka ietekme skanējumā.
Mohawk Ushanka 28.04.2018. 17:00
Pirmītējais komentārs bija domāts bez vārda "nezinu" tā vidū. Mana rakstības ķļūme.
You must be fun at parties mohawk
Mohawk Ushanka 29.04.2018. 00:05
Es nerakstītu visu šo paragrāfu, ja šis būtu kaut kāds random komentārs, bet man tomēr gribētos domāt, ka cilvēki pirms rakstu rakstīšanas veic kaut kādu "research" un zina, par ko raksta. Ralstīt kaut kādu rakstu bez "research", manuprāt, ir apvainojums žurnālista profesijai.
Ja Sanktimony jēgtu dūmu, būtu mums savs Krovbar.
Ushanka, kādi žurnālisti? Tu no alas izlīdi?
Opā mums šeit ir eksperts!
Pateicoties šiem cilvēkiem rodās visi fantastiskie žanri kā progresīvais veģetāriešu grindcore, melodiskais post post-hardcore vai pareizticīgais baltkrievu melnmetāls!
bet taču rakstīts - VAR SADZIRDĒT bla bla bla.
Ir cilvēki, kam klasifikācijas un leibli, kas mūzikai ir uzlikti, ir svarīgāki par mūziku. Paradoks, kas galīgi nav punk.
Mohawk Ushanka 04.05.2018. 17:12
>>>>heiteris Es neapgalvoju, ka Crowbar nav sludge metal. Vienkārši raksta autors raksta gan pašsaprotamas lietas, gan random bullshitbinformāciju , ko parāvis no pirmās rindkopas, ko izspļāva internets.
Tev laikam dzīvē nav īstu problēmu par kurām uztraukties.
Mohawk Ushanka 04.05.2018. 20:52
>>>>>lol Man ir, man vienkārši traucē raksti bez research par mūziku, par kuru man nav vienalga.
Man, teiksim, netīk, ka citi automātiski pieņem, ka man nav dzive tikai tapēc, ka ineta message boardos mēdzu iespringt par kādu lietu. Es, piemēram, spēlēju relatīvi populārā rokgrupā.
Man, teiksim, netīk, ka citi automātiski pieņem, ka man nav dzive tikai tapēc, ka ineta message boardos mēdzu iespringt par kādu lietu. Es, piemēram, spēlēju relatīvi populārā rokgrupā.
NoHawk(pa vidu izskūts, bet malā mati) 05.05.2018. 20:36
Tā relatīvi populārā rokgrupa būtu Ron The Star?
Apsveicu, mamma gan jau lepojās!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.